Prečo je Nanoil Castor Oil taký populárny?

Ricinus communis je latinský názov ricínu obyčajného, čo je rastlina, z ktorej sa vyrába ricínový olej. Je známa už dlhé veky, ale dnes zažíva svoju renesanciu. Používa sa na zlepšenie stavu pleti, vlasov, rias, obočia a nechtov. Má liečivé a ošetrujúce vlastnosti, vďaka čomu sa teší ako ingrediencia takej popularite v mnohých kozmetických produktoch. Momentálne je Nanoil Castor Oil najlepším ricínovým olejom na trhu. Je za studena lisovaný, nerafinovaný a 100% organický. Má ľahšiu konzistenciu ako iné oleje tohto druhu, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film.

nanoil castor oil

Ricínový olej sa kedysi používal ako laxatívum. Momentálne sa používa pri výrobe kozmetiky, krémov, telových mliek a iných kozmetických produktov.

Ako funguje ricínový olej?

Ricínový olej je skvelý na čistenie tváre, lebo má antibakteriálne a protiplesňové účinky. Pomáha s bojom proti akné a iným nedokonalostiam. Umyte si tvár vlažnou vodou, aby sa vám otvorili póry, potom si olej jemne rozotrite na tvár alebo si ho aplikujte lokálne na vyrážky a čierne bodky.

Tento olej hydratuje, vyhladzuje a zjemňuje pokožku, tvári dodáva pružnosť, pevnosť a bezchybný vzhľad. Ak vás trápi suchá pokožka, tak vám tento produkt zlepší stav suchých plôch a poskytne dlhotrvajúcu hydratáciu.

Ricínový olej môžete použiť aj na vlasy. Trápi vás vypadávanie a rednutie vlasov? Ak chcete, aby boli vaše vlasy husté a dlhé, dosiahnete to pravidelnou masážou pokožky hlavy, čím stimulujete folikuly. Používaním oleja sa zbavíte aj nepríjemných kožných problémov, ako sú lupiny alebo psoriáza. Vlasy budú lesklé, vyživené a svieže. Najlepšie výsledky dosiahnete, keď si natriete vlasy olejom, ktorý necháte pôsobiť počas noci. Ráno si ich dôkladne umyte a naneste kondicionér. Produkt funguje aj ako sérum na končeky vlasov, aby ste predišli ich rozštiepeniu a lámaniu. Olej vám poskytne aj prirodzenú ochranu pred slnkom.

nanoil castor oil na vlasy

S olejom sa môžete podeliť aj so svojimi známymi. Je vhodný aj pre mužov, lebo je skvelý na starostlivosť a úpravu brady a fúzov. Brada bude vďaka nemu rásť hladko, bude jemná na dotyk a bude sa ľahko upravovať. Používajte ho aj keď chcete obočiu a riasam dodať tmavšiu farbu a urýchliť ich rast. Snívate o XXL riasach? S týmto produktom to môžete konečne dosiahnuť!

Tento olej môžete používať aj ako čistiaci produkt na tvár. Má regeneračné vlastnosti, a preto je stále populárnejší na OCM (olejovú čistiacu metódu), čo znamená čistenie tváre pomocou prírodných olejov. Vytvorte si svoj vlastný olejový mix na čistenie, ktorého základom je ricínový olej. Zmiešajte ho s rôznymi olejmi, napríklad s mandľovým alebo jojobovým. Vmasírujte ho do tváre, nechajte pôsobiť 2-3 minúty. Používajte ho ráno a večer, aby ste dosiahli hĺbkovú výživu. Hoci je samotný olej mastný, nezanecháva žiadne zvyšky. Rýchlo sa vstrebáva vďaka svojej ľahkej konzistenciu oproti iným tradičným olejom. Môžete ho použiť aj na odlíčenie ťažkého, vodeodolného make-upu.

Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, tak si olej nanášajte pravidelne. Po týždni budete môcť pozorovať rozdiel, ale nezabudnite, že sa oplatí byť systematickým – len vtedy môže produkt fungovať zázračne.

Prečo je Nanoil Castor Oil taký populárny?

Olej je populárny medzi zákazníkmi aj profesionálmi. Prečo Nanoil? Odpoveď je jednoduchá. Produkt sa, narozdiel od iných značiek, predáva v 50 ml fľaškách, takže si môžete byť istí, že vás bude doprevádzať dlhý čas. Je to ideálny kozmetický olej, lebo je 100% čistý, za studena lisovaný a nerafinovaný, čo potvrdzuje aj certifikát kvality Ecocert. Neobsahuje žiadne škodlivé látky, parabény a alkoholy. Keď si vyberiete Nanoil, budete mať istotu, že ste v dobrých rukách. Olej sa predáva v jantárovožltých sklenených fľašiach, aby si čo najdlhšie uchoval všetky svoje pozitívne vlastnosti.

Nanoil Castor Oil je dobrý v starostlivosti o všetky typy vlasov a každú pokožku. Zvoľte si ho, ak:

  • hľadáte certifikovaný, nerafinovaný, za studena lisovaný olej z bezpečného zdroja,
  • radi šetríte a radšej používate jeden multifunkčný kozmetický produkt na rozdiel od množstva samostatných,
  • vaša pokožka potrebuje rýchlu hydratáciu a výživu,
  • sa chcete zbaviť celulitídy a strií,
  • snívate o rýchlejšom raste vlasov,
  • máte oslabené, vypadávajúce a mastné vlasy, ktoré je nutné zregenerovať,
  • potrebujete produkt, ktorý má len samé pozitívne recenzie z celého sveta.

Viac informácií o kozmetike Nanoil nájdete na nanoil.sk. Neváhajte a urobte svoju prvú objednávku!

nanoil RICÍNOVÝ OLEJ