Tenké a riedke obočie? Siahnite po Nanobrow Eyebrow Pomade!

Objavte jedinečnú Nanobrow Eyebrow Pomade a spravte si dokonalý make-up obočia – aj keď je vaše obočie riedke a tenké! Vďaka jej krémovému zloženiu a trvácnemu finišu, môžete bez námahy vytvoriť moderný výraz obočia a vyzdvihnete tak svoju prirodzenú krásu. S touto vodeodolnou pomádou si spravíte vysnívaný tvar obočia.

Ako funguje Nanobrow Eyebrow Pomade?

  • Zakryje medzery a vyplní riedke oblasti, čím vytvára objemné obočie a zároveň dodáva intenzívnu farbu
  • Dajú sa nakresliť čiarky, ktoré vyzerajú ako chĺpky a skvelo napodobňujú skutočné obočie
  • Posilňuje obočie a dodáva lesk, udržuje dobrý stav obočia.

Pomáda od Nanobrow je skvelou voľbou pre každého, kto chce mať definované a plné obočie s dokonalým tvarom. So správnym odtieňom a úpravou môžete vytvoriť rôzne typy make-upu, ktoré sa hodia k vášmu štýlu – na deň aj noc.

Chcete mať definované, plné a symetrické obočie – Nanobrow Eyebrow Pomade je presne to, čo potrebujete. Tento všestranný prípravok na obočie môžete použiť na vyplnenie riedkych oblastí a medzier v obočí. Spravte si prirodzený make-up a jemne definujte obočie. Tiež si môžete vytvoriť odvážnejší vzhľad. S pomádou si hravo nakreslíte čiarky, ktoré sa podobajú na chĺpky alebo si zafarbíte celé obočie.

Nanobrow Eyebrow Pomade – pomáda na obočie

Dostupné v niekoľkých farbách: 

Prečo si vybrať Nanobrow Eyebrow Pomade?

Niektoré pomády na obočie majú príliš matný povrch a suché zloženie, zatiaľ čo iné sú veľmi mastné a nevydržia dlho. Nanobrow Pomade je vodeodolný produkt na každodenný styling obočia, ktorý navyše obočie aj ošetrí. Jeho základom je karnaubský vosk. Je to prírodný rastlinný vosk, ktorý hydratuje obočie a dodáva mu lesk. Pomáda na obočie od Nanobrow obsahuje upokojujúcu bielu hlinu a preto je šetrná k citlivej a problematickej pokožke.

Nanobrow Eyebrow Pomade je dostupná v 3 rôznych odtieňoch, aby ste si mohli vybrať farbu, ktorá sa bude hodiť k farbe vášho obočia, od blond po hnedú. Je dôležité vybrať si odtieň, ktorý najlepšie zodpovedá vašej prirodzenej farbe obočia. Ak si nie ste istá, ktorý odtieň si vybrať, najlepšie by bolo si zvoliť odtieň o trochu svetlejší od vašej prirodzenej farby obočia.

produkty na riedke obočie

Ako si vyplniť obočie s Nanobrow Eyebrow Pomade?

  1. Vyčešte si obočie kefkou alebo hrebienkom.
  2. Na nanášanie pomády na obočie použite šikmý štetec. Definujte si hornú a spodnú líniu obočia.
  3. Pri farbení obočia naneste pomádu krátkymi ťahmi v smere rastu obočia – obočie bude vyzerať prirodzenejšie. Nezabudnite začať len s malým množstvom pomády a v prípade potreby si naberte viac.
  4. Vyčešte si prebytočnú pomádu kefkou alebo hrebienkom.
  5. Nakoniec si zafixujte make-up obočia priesvitným gélom. To vám pomôže, aby pomáda zostala po celý deň na mieste a pridá to vášmu obočiu objem.

Nanobrow Eyebrow Pomade – kde si ju kúpiť? Nájdete ju na stránke nanobrow.sk