HODNOTENIE prípravkov na termoochranu vlasov. Pozrite si top produkty TU!

Čo je to termoochrana? Je to len iný termín pre ochranu pred teplom. A ochrana vlasov pred vysokými teplotami je kľúčová, pretože teplo produkované fénom alebo žehličkou na vlasy je jedným z hlavných dôvodov, prečo sú vaše vlasy drsné a matné. Práve preto je zaradenie ochranného spreju do každodennej starostlivosti o vlasy esenciálne pre tých, ktorí túžia po silných a dobre vyzerajúcich vlasoch. Zaujímalo by vás, ktoré prípravky sú najúčinnejšie? Odpoveď sa dozviete o pár minút. Pozrite si náš rebríček – nižšie nájdete zhrnutie najviac kupovaných a najlepšie hodnotených prípravkov na ochranu vlasov pred teplom. 

Hodnotenie prípravkov na termoochranu vlasov

SPREJ NA OCHRANU PRED TEPLOM nanoil

NANOIL HEAT PROTECTANT SPRAY

vstúpte na oficiálnu stránku – nanoil.sk

Naše #1, neporazený víťaz spomedzi všetkých produktov na ochranu vlasov. Nanoil sprej má všetko, čo potrebujete na úplnú ochranu prameňov, starostlivosť, výživu a zlepšenie kvality vlasov. Obohatený o vzácne molekuly hodvábu, Nanoil Heat Protectant Spray zvyšuje lesk vlasov, robí ich hladkými a ochraňuje vlasy pred poškodením z tepla až do 220°C/440°F. Ďalšia zložka, ktorou je vitamín E, je zodpovedná za zvýšenie odolnosti vlasov voči vonkajším agresívnym vplyvom. Tiež uzamyká vlhkosť hlboko vo vlase, pre dlhotrvajúcu hydratáciu. Toto zloženie je vhodné pre všetky typy vlasov, môžete ho používať bez toho, aby ste vlasy zbavili objemu. 

KEVIN MURPHY EVER SMOOTH

Ever Smooth na ochranu vlasov pred teplom stojí pekný peniaz, ale naozaj prináša výsledky, ktoré sľubuje. Kevina Murphyho si často vyberajú profesionálny kaderníci, práve kvôli ľahkej konzistencií vyrobenej z kvalitných ingrediencií: biely cyprus, modrý cyprus a citrónová osika. Pravidelný používatelia si ho vyberajú na obohatenie každodennej starostlivosti o vlasy, dodáva element luxusu, typický pre drahé vlasové salóny. Nedá sa poprieť, že Ever Smooth prináša vynikajúcu termoochranu pre vlasy, predchádza krepovateniu a vlasom dodáva hladkosť. Navyše veľmi uľahčuje styling a rozčesávanie vlasov. 

SISLEY LA CREME 230, RESTORATIVE & THERMO-PROTECTIVE ACTION 

Je to veľmi pokrokový krém na ochranu vlasov pred teplom, charakteristický svojou hustou a ťažkou konzistenciou vynikajúcou najmä pre veľmi zničené, krehké vlasy bez života. Sisley La Creme 230 fuguje ako sérum, dodáva vlasom ochrannú bariéru, mierne ich zaťažuje aby eliminoval krepovatenie a statickú elektrinu. Táto istá bariéra tiež bez problémov zvláda vysoké teploty (230°C/450°F). Produkt zanecháva vlasy hladšie, zdravo vyzerajúce, hustejšie a hrubšie. Aj keď je drahší, používatelia oceňujú najmä jeho upravujúcu a ochrannú funkciu. 

ALTERNA CAVIAR LEAVE-IN HEAT PROTECTION SPRAY

Tento termoochranný sprej vyrobený známou značkou Alterna ponúka silnú ochranu pred tepelným stylingom. Je zaujímavé, že funguje nielen ako ochrana, ale je to tiež hlboko vyživujúci kondicionér, ktorý pomáha vlasom odolávať mechanickému poškodeniu a vonkajším vplyvom. Zloženie Caviar Leave-In Heat Protection Spray obsahuje antioxidanty vitamín A a C, ktoré vlasy chránia pred akýmkoľvek poškodením. Vďaka biotínu, vitamínu B6 a B12 budú vlasy silnejšie a lesklé. 

DAVINES MELU HAIR SHIELD

Táto tepelná ochrana od Davines nie je priateľská k vašej peňaženke, ale je veľmi prestížna, najmä kvôli svojmu unikátnemu zloženiu. Tieto nezvyčajné ingrediencie sa starajú o vlasy, zvyšujú lesk a silu. Extrakt zo šošovice z Villalby navracia vlasom hydratáciu a elasticitu, má podobné účinky ako keratín. Melu Hair Shield chráni vlasy pred vysokými teplotami z pomôcok na vlasový styling a zo slnka. Je perfektný pre suché a zničené vlasy. 

BALMAIN THERMAL PROTECTION SPRAY 

Ultra ľahký a jednoduchý na použitie, tento sprej na ochranu vlasov pred teplom od Balmain je ďalším vysoko hodnotením produktom. Vytvára na vlasoch ochrannú vrstvu, ktorá vlasy chráni aj pred teplotami dosahujúcimi 220°C/440°F. Čo je tiež dôležité dodať je, že Thermal Protection Spray od Balmain predlžuje životnosť účesov a vytvára lesklý vzhľad vlasov. Produkt účinne kontroluje krepovatenie a efektívne hydratuje. 

MOROCCANOIL PROTECT & PREVENT SPRAY

Moroccanoil Protect & Prevent sprej bol vytvorený pre unavené a zničené vlasy, poškodené častým farbením a odfarbovaním. Zloženie bohaté na oleje chráni vlasy pred teplom a mechanickým poškodením. Tiež zabraňuje vode vo vyparovaní sa z vlasov, kontroluje hodnoty hydratácie. Arganový olej a provitamín B5 robia vlasy hebkými a elastickými. Tie isté ingrediencie tiež chránia vlasy pred vonkajšími vplyvmi, ako je napríklad znečistenie ovzdušia. 

KERASTASE CHRONOLOGISTE THERMIQUE REGENERANT

Ďalší unikátny, vcelku hustý a krémový produkt, ktorý je vhodný najmä pre suché vlasy (poznámka: pre jemné vlasy s nízkou pórovitosťou môže byť až príliš ťažký). Kerastase Chronologiste Thermique Regenerant vytvára vrstvu, ktorá zabraňuje krepovateniu a rýchlo zjemňuje vlasy. Kombinácia kmeňových buniek z plesnivca a zázvoru chráni vlasy a zabraňuje poškodeniu, minimalizuje riziko dehydratácie a krehkosti.