Mihalnice ako z obrázku? Nič nie je nemožné s Lashcode Eyelash Serum

Krása pramení z očí… No ani kvalitná maskara niekedy nestačí, aby ich dostatočne zvýraznila. Potrebujeme niečo, čo odhalí ich skryté čaro, pričom vyživí, posilní a skrášli riasy. Niečo ako Lashcode Eyelash Serum, ktorý síce účinkuje intenzívne, ale šetrne vyživuje aj tú najmenšiu mihalnicu.

Starostlivosť o mihalnice je veľmi populárnou témou, no mnoho z nás stále nemá ani tušenie, po akom prípravku by sme mali siahnuť, aby sme získali krásne mihalnice ako z titulky časopisu. Je sérum na riasy skutočne potrebné? Ak áno, ktoré si vybrať? Mali by sme sa pozerať na cenu alebo siahnuť po najpredávanejšom výrobku?

Existuje jeden produkt, ktorý odpovie na všetky tieto otázky: LASHCODE EYELASH SERUM. Tisícky žien po celom svete zverili svoje riasy tomu séru. Je to totiž jeden z mála prípravkom, ktorý dosahuje tak úžasné a presné výsledky.

Lashcode Eyelash Serum, to je geniálne fungujúci prípravok pre mihalnice

Prečo si myslíme, že tento prípravok je lepší ako ostatné? Účinky sú samozrejme najdôležitejším kritériom. Keď k tomu pridáme starostlivo vybrané a prírodné ingrediencie, jednoduché použitie, skvelú cenu a balenie, ktoré dlho vydrží, získame recept pre dokonalý produkt. Presne takým je Lashcode Eyelash Serum.

Lashcode je taký skvelý vďaka dvom veciam. Jednoducho vyzerajúca fľaštička kombinuje ľahké sérum s perfektným zložením a precízny a pohodlný aplikátor. Vďaka tomu je používanie séra, ktorým získame regenerované, nádherné a zvýraznené riasy, veľmi príjemnou záležitosťou.

Z čoho sa Lashcode Serum skladá a čo robí?

Množstvo produktov pre mihalnice je zaťažených syntetickými látkami a stav rias zlepšuje len dočasne, pričom ich v skutočnosti v dlhodobom horizonte poškodzuje.

To ale neplatí pre Lashcode! Tento produkt je vyrobený zo starostlivo vybraných ingrediencií, ktoré boli skombinované tak, aby udržali mihalnice čo najdravšie. Pre spozorovanie prvých účinkov sú potrebné len 2 až 3 týždne.

  • Opravené a silnejšie riasy
  • Tmavšia farba, lesk, pružnosť
  • Mihalnice menej vypadávajú
  • Rýchlejší rast a objem

Lashcode Eyelash Serum vám dokáže, že vaše mihalnice môžu vyzerať okúzľujúco aj bez maskary, pretože sérum na riasy je skvelým prostriedkom, ako vyzdvihnúť prírodnú krásu očí. Napriek tomu husté mihalnice vyzerajú najlepšie, ak ich zvýrazníme kvalitnou maskarou. Povedzme si pravdu. Zdravé mihalnice poskytujú ten najlepší „základ“ pre líčenie.

Od úžasných mihalníc vás delia dva kroky

Jednoduchá aplikácia je ďalšou skvelou vecou na Lashcode. Sérum sa nanáša rýchlo a zakrátko si na to zvyknete. Ani si nevšimnete moment, kedy sa vaše mihalnice stanú plnšími, hustejšími a jednoducho lepšie vyzerajúcimi.

Ako sa sérum nanáša krok za krokom? Jednoduchým jedným ťahom tenkého štetca prejdete po korienkoch mihalníc, no úplne prvým krokom je dôkladné odlíčenie – to je nevyhnutné, aby každá jedna výživná látka séra mohla preniknúť k folikulom rias. Tieto dva ľahké kroky vám zaberú nanajvýš 5 minút denne, čím si ušetríte dlhé hodiny, ktoré by ste strávili aplikáciou umelých rias doma alebo v salóne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *