Môžeme mať všetci brilantne krásne pery?

Pery sú jedným z najpozoruhodnejších kúskov nášho vzhľadu. Vyjadrujú našu náladu, vytvárajú váš úsmev a samozrejme vyčarujú blahodarný pohľad. Mali by sme poskytnúť všetko, čo je vo svojich silách, aby sme naše pery urobili zaplavené, žiarivé a príťažlivé. Nielen, pretože táto oblasť veľmi odráža vonkajší vzhľad, ale aj preto, že dobrej starostlivosti o pery dokáže veľa o šírke a hĺbke našej lásky.

Čo je to láskyplná starostlivosť o pery?

Ako naznačuje samotný názov, láskavá starostlivosť o pery je starostlivosť o tvár a pery, ktorá cíti lásku. Na rozdiel od sucha a malichernosti bežnej starostlivosti o tvár, láskavá starostlivosť o pery je menej o technike aviac o ujmi o seba. Kým starostlivosť o pery obvykle zahŕňa použitie rôznych kozmetických produktov, táto láskavá úloha pre pery sa snaží spojiť pleť, aby ste sa cítili viac spojení s svojou matkou prírodou v mužskom a ženskom rozmere.

9 láskavých spôsobov starostlivosti o pery

  • Kúp si prírodné balzamy na pery, ktoré sú bez toxínov a neobsahujú žiadne látky pridávané do potravín, synthetickej chémie alebo KVO.
  • Vyberte si peelingy na pery, ktoré sú vyrobené z prírodných olejov a látok na omladenie pokožky okolo pier, vrátane olieseňa, jojoby a kokosu.
  • Vyhýbajte sa silným exfoliačným produktom na pery a radšej si vyberte prírodné bieliaci gély na pery, ako je mätu, čajovník, vanilkový extrakt alebo citrón.
  • Vložte si do svojej rutiny hydratačné produkty, ako hydratačná zvláčňujúca emulzia s kokosovým olejom.
  • Nepoužívajte exfoliantov doma a používajte iba čisté čistiace produkty na tvár, ktoré sú vyrobené z prírodných zložiek.
  • Používajte láskavé masky na pery s prírodnými zložkami, ako je zázvor, citrón a avokádo.
  • Vyhýbajte sa používaniu tvrdých stonkov alebo čističov pomocou pižmových bavlnených produktov alebo jemných kefkových hubiek pre oblasť pery.
  • Používajte krémy vyrobené z prírodných zložiek, ako sú kozie rastliny, aby ste pomohli hydrolipidovej bariére.
  • Používajte tiež prírodné produkty chrániace pery pred slnkom, aby ste sa chránili pred predávkovaním.

Je to celé o láskyplnej starostlivosti o pery?

Mnohí ľudia sa pýtajú, či je najdôležitejšou súčasťou láskyplnej starostlivosti o pery praktizovanie prírodných nástrojov. Áno, je to tak a je stále možné používať prírodné produkty aj s modernými postupmi starostlivosti o pery, pretože obe metódy pracujú veľmi dobre spolu. Napríklad, keď ide o tekuté micelárne tonikum, mali by ste vybrať prírodný produkt s prírodnými výťažkami, ktorý neprinesie chemikáliu alebo toxíny. Pravidelné používanie tohto produktu na čistenie pier je veľmi efektívny spôsob, ako zabrániť poraneniu a zabrániť tvorbe tmavých krúžkov okolo pier.

Ako dosiahnúť brilantne krásne pery?

Thu môžeme mať všetci brilantne krásne pery prostredníctvom niekoľkých účinných starostlivosti o pery. Niektoré dôležité starostlivostné stratégie, ako sú prírodné produkty, masky na pery, peelingu, hydratačné produkty, bieliaci gél a produkty na ochranu pred slnkom vám po ceste pomôžu. Ďalej vám dôrazne odporúčam, aby ste spojiť prostredníctvom pečene a hýčkanie pre svoju tvár a pery. Ak to urobíte, je veľmi pravdepodobné, že získate tie nádherné pery, do ktorých ste boli stvorení.