RevitaLash a Nanolash – porovnanie

Dnes vám idem napísať svoje nové skúsenosti s produktom RevitaLash, ktorý som hodnotila minule. Skúsila som ho prvý krát pred dvoma mesiacmi. Dúfala som, že mi kompletne zmení život. Každý som deň som si ho poctivo dávala na riasy, ani raz dom na to nezabudla, takže som určite všetko robila tak, ako píšu v návode. A dnes, po dvoch mesiacoch sa pozerám do zrkadla na moje riasy a čo vidím?

revitalash2

Musím bohužiaľ konštatovať že RevitaLash nefunguje. Moje riasy sú stále slabé a krátke, pretože som si ich zničila predlžovaním. Ale dúfala som, že toto sérum im pomôže. Dobre, možno sú trochu hrubšie, ale žiadne výrazné zlepšenie nevidím. Kým som toto sérum kúpila, robila som si malý výskum na internete a najpopulárnejšie séra na rast rias boli jednoznačne RevitaLash a Nanolash. Vybrala som si to prvé, aj keď niektoré dámy tvrdili, že im podráždil oči. A to je bohužiaľ tiež pravda, musím s tým len súhlasiť.

Tak som minulý týždeň hodila RevitaLash do koša a rozhodla som sa, že skúsim to druhé sérum – Nanolash. Zatiaľ ho teda používam len pár dní, ale musím povedať, že je to fakt úľava, keď ma už nepália oči každý večer. Tento prípravok je teda k pokožke jemný, vôbec nemám červené viečka.

nanolash23243323Nie je to moc dlho, čo som začala používať Nanolash, a predstavte si, moje riasy akosi menej vypadávajú, keď si odličujem maskaru a zdá sa mi, že sú krajšie. A okrem toho musím povedať, že Nanolash bol asi o polku lacnejší ako RevitaLash , takže ak to bude fungovať, môžem si ešte jednu fľaštičku kúpiť. Fakt neviem, prečo musia byť séra na riasy také drahé. Však je neuveriteľné zaplatiť 100 Euro za kozmetiku, či už je to maskara, alebo sérum.

Dávam prípravku Nanolash dva mesiace a potom vám napíšem, ako to dopadlo. Výrobca totiž sľubuje, že zlepšenie bude obrovské, už za 30 dní. Takže moje nové hodnotenie tu bude už čoskoro.

Napíšte mi, čo používate a ako to funguje. Skúšali ste RevitaLash alebo Nanolash ? A aké máte riasy?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *