REBRÍČEK najlepších sér na riasy – Objavte najlepšie sérum na rast mihalníc

Ktoré sérum na mihalnice je najlepšie? Ak hľadáte dobré sérum na mihalnice – náš rebríček sér na rast rias svetovej triedy vám pomôže vybrať si sérum, ktoré má rýchle a vynikajúce výsledky. Objavte najlepšie zlepšováky na mihalnice. Pozrite si nasledujúci zoznam najlepších sér na rast mihalníc!

Ktoré sérum na mihalnice je najlepšie?

Nie ste si istá, ktoré sérum na riasy si vybrať? Toto je 5 prvkov, ktoré nám pomohli vybrať víťaza.

  1. Sérum na riasy s dobrým zložením, t.j. málo zložiek, ktoré sú ale veľmi účinné na rast, zahustenie a výživu rias.
  2. Výkon séra na riasy. Fľaštička by mala vydržať na celé ošetrenie, aby ste si nemuseli kupovať ďalšiu.
  3. Účinok ošetrenia. Sérum musí fungovať rýchlo. Najlepšie séra zlepšia vzhľad rias už po dvoch týždňoch a kompletný výsledok sa dostaví do jedného mesiaca.
  4. Výsledok – musí byť veľkolepý! Vaše riasy musia byť dlhšie, hrubšie a tmavšie – najlepšie sérum na riasy to dokáže!
  5. Recenzie – čím viac ľudí ho hodnotí dobre, tým väčšia je šanca, že bude dobre fungovať aj vám. Preto by ste mali staviť na najčastejšie odporúčané sérum.

Ako používať sérum na mihalnice?

Predtým, ako si vyberiete obľúbené sérum, treba vedieť, ako ho používať. Spôsob použitia každého séra je zvyčajne veľmi podobný. Stačí ho použiť raz denne (pokiaľ výrobca neodporúča dvakrát) na čistú a suchú pokožku, presne na líniu rias na viečkach. Stačí prejsť štetcom po línii mihalníc, ako keď používate očnú linku. Sérum by sa malo okamžite absorbovať, prenikne ku korienkom a stimuluje ich rast.

REBRÍČEK SÉR NA RIASY

Nanolash Eyelash Serum

Toto je vôbec najlepšie sérum na mihalnice! Je to nepochybný šampión v starostlivosti o mihalnice. Najčastejšie si ho vyberajú a najviac ho odporúčajú. Výsledkom sú fenomenálne mihalnice a to za veľmi krátky čas. Už po dvoch týždňoch ošetrenia uvidíte, že mihalnice budú krajšie a tmavšie, o niečo hrubšie a výraznejšie. Po 4-5 týždňoch budú dlhé a krásne. Neprestaňte ho ale používať. Potom ho používajte 3 krát týždenne, na udržanie výsledkov. Víťaza nášho rebríčka sme vybrali rýchlo. Má rafinované zloženie a skvelý výkon. Toto sérum je výhodná kúpa, vydrží viac ako šesť mesiacov ošetrenia.

LASHCODE Eyelash Serum

Toto sérum na riasy sa často spomína nielen hneď po sére Nanolash, ale aj na tom istom mieste. Lashcode má vďaka svojmu jedinečnému a špeciálnemu zloženiu veľa fanúšikov. Lashcode obsahuje výťažky zo sójových a pšeničných klíčkov, ktoré posilňujú riasy od korienkov, cennú aminokyselinu (arginín), ktorá stimuluje rast rias. Tiež obsahuje peptidy, ktoré stimulujú korienky, takže mihalnice rastú rýchlejšie. Za mesiac si môžete vychutnať krásne, dlhé a husté riasy, ktoré sú dokonale vyživené, zdravé a silné. Ktoré sérum na mihalnice je najlepšie? Podľa mnohých recenzií je to práve Lashcode!

Sérum na riasy Revitalash

Poznáte toto sérum na rast mihalníc? Určite ste už o ňom počuli: je to odporúčané sérum na riasy, a preto si zaslúži miesto v našom rebríčku. Revitalash je sérum na mihalnice, ktoré je známe, lebo dosahuje dlhšie, tmavšie a vyživené riasy. Nie je to lacné sérum: jeho cena je veľkou nevýhodou, najmä preto, že jeho výkon nie je až taký skvelý. Dosiahne táto investícia očakávané výsledky? Ak ho budete pravidelne a starostlivo používať, po niekoľkých týždňoch si môžete všimnúť, že vaše riasy sú silnejšie a dlhšie. Obsahuje špeciálny BioPeptin Complex, ktorý stimuluje folikuly, čo podporuje rast zdravých mihalníc.

Xlash Lash Serum

Extrakt z pupočníka ázijského, výťažok z koreňa z krídlatky japonskej (Polygonum Cuspidatum), baikalínový extrakt (Scutellaria Baicalensis), extrakt z čínskeho čaju, čajovník čínsky, koreň sladkého drievka, rozmarín, výťažok z harmančeka… je to recept na prírodný pleťový toner? Nie, sú to zložky séra na riasy Xlash. Podporí sila rastlín rast mihalníc? Názory sa na to líšia, pretože len polovica zákazníkov tvrdí, že ich riasy sú hustejšie. Ale je pravda, že Xlash sérum na riasy vám pomôže, ak máte slabé a poškodené mihalnice, pretože používate falošné riasy a chcete zlepšiť ich stav.

Sérum na riasy Latisse

Ďalšie sérum na riasy v našom rebríčku. Hovoríme o Latisse – dnes sa o ňom hovorí ako o kozmetickom výrobku, predtým sa ale považovalo za liek. Má dlhú tradíciu. Síce ho už neodporúčajú tak často kvôli jeho použitiu, výkonu a zloženiu, ale stále je to „ikonické“ sérum a zahrnuli sme ho do nášho zoznamu renomovaných sér na mihalnice. Niet pochýb, že je to slávne sérum na posilnenie rias. Dodáva sa vo fľaši, ktorá vyzerá ako od kvapiek do očí a balenie tiež obsahuje sadu štetcov – každý na jedno použitie. Tieto štetce sú jednorazové. Pre eko-maniakov a milovníkov bezodpadových produktov je to neprijateľné…

Sérum na riasy FEG

Je toto lacné sérum na mihalnice účinné? FEG určite láka svojou nízkou cenou a preto sa toto sérum často spomína na rôznych fórach, kde sa používatelia snažia zodpovedať na otázku: „ktoré sérum na riasy odporúčate“. Aj keď sa o ňom často hovorí, nezdá sa, že dobre funguje a je účinné. FEG dosahuje výsledky len veľmi pomaly. V skutočnosti ho treba používať niekoľko mesiacov a kúpiť až niekoľko fliaš séra, aby ste videli nejaké výsledky. Na zhrnutie: cenovo to vyjde rovnako ako keď si kúpite jedno, ale lepšie, drahšie a účinnejšie sérum.

Rebríček sér na riasy – vybrali ste si to najlepšie sérum pre seba?

Vyššie uvedené poradie najlepších sér na riasy bolo zostavené podľa recenzií, účinnosti, rýchlosti účinku, cene a výkonnosti každého séra. Tieto kritériá nám umožnili určiť víťaza a zoradiť všetky séra na riasy v poradí od najlepšieho po najhoršie. Vzhľadom na všetky tieto faktory je zrejmé, že Nanolash Eyelash Serum je víťazom. Funguje rýchlo a komplexne. Je testované a bezpečné. Preto sa už nemusíte pýtať, ktoré sérum na riasy je najlepšie!