Jeden produkt, šesť olejov. Nanoil pre suché a poškodené vlasy

Spája v sebe vlastnosti šiestich prírodných rastlinných olejov. Produkt obsahuje inovatívne ingrediencie, ktoré stimulujú rast vlasov a zabraňujú ich vypadávaniu. Pôsobí vo vnútri vlasových cibuliek a na povrchu vlasov. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou bol vytvorený na to, aby ochránil dehydrované, krehké, drsné a extrémne slabé vlasy.

Naše vlasy potrebujú veľmi jemnú starostlivosť, prispôsobenú ich potrebám. Ich stav môžu zhoršiť škodlivé faktory, vrátane žeravého slnka, znečistenia ovzdušia, tepla vytvoreného fénom, žehličkou na vlasy, atď. Citlivú štruktúru vlasov pokrývajú tisíce drobných kutikúl, ktoré sa môžu poškodiť. Pri nadvihnutí šupín kutikúl sa vlasy stávajú slabé a drsné. Pórovitosť vlasov určuje aké poškodené sú vlasy. Ak je pórovitosť vysoká, neznamená to nič dobré.

1 Typ vlasov

Vlasy s vysokou pórovitosťou si vyžadujú aj jemnú, aj veľmi účinnú starostlivosť. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou poskytuje vlasom tento typ starostlivosti. Jemný – aby sa nezhoršil ich zlý stav. Účinný – aby bol efektívny a zbavil ich problémov. Vysoká pórovitosť znamená, že kutikuly sú nadvihnuté takmer na maximum. Keď je táto vonkajšia vrstva narušená a pórovitá, dejú sa dve veci: vlasy strácajú hydratáciu a živiny veľmi rýchlo; pre vonkajšie faktory (napr. toxíny) je jednoduchšie preniknúť do citlivej štruktúry vlasov. Výsledok? Vlasy ako slama, dehydrované, nepoddajné, krehké, drsné, mdlé a kučeravejúce, ktoré majú rozštiepené končeky. Vlasy bez života, ktoré je takmer nemožné stylovať.

1 z 3 multifunkčných olejov

Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou uspokojuje potreby namáhaných vlasov. Precízne zladená starostlivosť je pre tento typ vlasov potrebná. Nanoil je exkluzívnou kúrou, založenou na prírodných olejoch, ktoré sa ideálne hodia pre túto štruktúru vlasov. Mesiace výskumov štruktúry ľudského vlasu a testovanie stovák prírodných látok viedli k vytvoreniu elixíru, ktorý je schopný navrátiť vlasom ich zdravie a krásu.

Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou:

 • obnovuje keratínovú štruktúru vlasov,
 • spomaľuje vypadávanie vlasov a dodáva im správnu hydratáciu,
 • posilňuje ochrannú bariéru tak, že uzatvára kutikuly,
 • vyhladzuje vlasy a zabraňuje ich kučeraveniu,
 • dodáva vlasom nádherný lesk,
 • posilňuje vlasové cibuľky, zastavuje vypadávanie vlasov,
 • vyrovnáva pH pokožky a funkciu mazových žliaz,
 • podporuje objem vlasov, uľahčuje ich úpravu a česanie.

6 prírodných olejov

Jeden produkt šest olejov NanoilNanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou je zložením šiestich najlepších prírodných rastlinných olejov. Nie hocijakých, ale takých, ktoré obsahujú mastné kyseliny, vhodné pre poškodené vlasy. V prípade vysokej pórovitosti vlasov je obnovujúci a ochranný účinok produktu veľmi dôležitý. Poskytuje ho veľké množstvo polynenasýtených mastných kyselín. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou obsahuje komplex olejov, ktoré sa dokonalo hodia pre poškodenú vlasovú štruktúru.

 • Sladký mandľový olej – zjemňujúci prostriedok, ktorý vyhladzuje vlasy a zabraňuje ich lámaniu, posilňuje lipidovú vrstvu pokožky hlavy a upokojuje podráždenie.
 • Argánový olej – chráni vlasy pred vysokými teplotami, posilňuje medzibunkové tkanivo a hĺbkovo obnovuje vlasy tým, že uzatvára ich kutikuly.
 • Púpalkový olej – zlepšuje činnosť buniek pokožky hlavy, reguluje činnosť mazových žliaz, uzamyká vodu.
 • Avokádový olej – zabraňuje strate vody, vyhladzuje vlasové vlákna, dodáva vlasom pružnosť, zabraňuje ich kučeraveniu a zintenzívňuje ich lesk.
 • Marakujový olej – silný antioxidant, ktorý uvádza do rovnováhy procesy na pokožke hlavy, a tým predchádza masteniu vlasov a dodáva im pružnosť.
 • Bavlníkový olej – ideálna ochrana citlivých končekov vlasov náchylných k štiepeniu; zlepšuje hydratáciu a dodáva vlasom jemnosť.

8 extra látok

Okrem prírodných olejov obsahuje Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou aj iné pre vlasy prospešné látky. Účinok dokonale vybraných prírodných rastlinných olejov je zdokonalený ôsmimi extra látkami, ktoré v produkte hrajú kľúčovú rolu. Zintenzívňujú pôsobenie olejov a dodávajú formule ostatné zaujímavé vlastnosti.

 • Panthenol – podporuje proces obnovy vlasov a zdokonaľuje ich lesk.
 • Keratín – uzatvára keratínovú štruktúru vlasov, opravuje poškodenie.
 • Kerastim – bráni vypadávaniu vlasov, a to vďaka silnejším vlasovým cibuľkám.
 • Baicapil – stimuluje rast vlasov a objavenie sa detských vláskov.
 • Vitamín E – pôsobí ako antioxidant, účinkuje proti starnutiu vlasov.
 • Hodváb – uľahčuje styling a dodáva vlasom jemnosť.
 • Lanolín – vyhladzuje poškodené vlasy a robí ich pružnejšími, dodáva im lesk.
 • UV filter – znižuje škodlivosť UV žiarenia.

100 ml objem

Početné cenné ingrediencie rôznych vlastností sú ukryté v mimoriadne elegantnej čiernej fľaštičke. Vlasový olej Nanoil v sebe zahŕňa jednoduchosť a minimalizmus. Dizajn fľaštičky je bez akýchkoľvek prehnaných ozdôb. Je vytvorená z pevného, odolného skla. Pohodlná pumpička robí aplikáciu jednoduchšou, zatiaľ čo jej netypický tvar je veľmi praktický. Precízne navrhnutá fľaštička v sebe ukrýva tekuté zlato – zmes prírodných olejov a dodatočných látok, ktoré robia z Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou ten najlepší výrobok pre poškodené vlasy. Prípravok poskytuje vlasom komplexnú starostlivosť a vyhovuje individuálnym potrebám každého typu vlasov. Dá sa použiť rôznymi spôsobmi.

3 verzie vlasového oleja Nanoil

Celá séria vlasových produktov Nanoil pozostáva z troch olejov. Už sme hovorili o Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou, ktorý sa výborne hodí pre namáhané vlasy. Môžete si tiež zakúpiť:

 • Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou, ktoré odolávajú stylingu, sú rovné, ťažké, vyžadujú si neustálu ochranu (s 9 prírodnými olejmi: cédrovým, kokosovým, argánovým, ricínovým, babassu, marakujovým, monoi, bambuckým a cupuacu maslom).
 • Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou, ktoré majú zhoršený stav, zvyknú sa kučeraviť, štiepiť, vysúšať a lámať (so 6 prírodnými olejmi: argánovým, makadamiovým, marulovým, jojobovým, marakujovým a kokosovým).

Viac informácií o produktoch Nanoil nájdete na stránkách nanoil.sk

15 komentárov “Jeden produkt, šesť olejov. Nanoil pre suché a poškodené vlasy”

 1. Melisa

  Pozerám, že sa v zložení objavujú dva z mojich oblubneych olejov asi si to kúpim a vyskúšam))

  Odpovedať
 2. Nikola

  Znie to skvele! Musím tento produkt otestovať

  Odpovedať
 3. Mart@

  Toto sérum používam takmer každý deň. Trochu som pridala aj do môjho vlasového kondicionéru. Je skvelý pre starostlivosť o suché vlasy. Dokonca vlasy aj hydratuje, takže sa skvele hodí do vlasových masiek.

  Odpovedať
 4. Amy

  Vlasové oleja som začala používať nedávno a najviac som si obľúbila bavlnený olej J vlasy sú potom hebké a krásne

  Odpovedať
 5. Kaja

  U mňa jednotlivé oleje nefungujú tak dobre ako ich kombináciu. Preto sa mi páči zmes nanoil

  Odpovedať
 6. Marcela

  Super! Som rada, že sa v sére objavujú okrem olejov aj ďalšie podporné ingrediencie. Škoda, že je sérum tak drahé

  Odpovedať
 7. Katka M

  Fľaška sa mi veľmi nepáčila, ale zloženie bolo super!

  Odpovedať
  • Mariana

   Super výsledky, však? Mne sérum pomohlo pri boji s poškodenými vlasmi

   Odpovedať
 8. KlaudinKa

  Neviem, aké sérum si kúpiť: / to pre vlasy so strednou či vysokou porozitou? : /

  Odpovedať
  • Evička

   Hele ja si taky nebola istá, ale na internete a na stránkach nanoil je veľa testov, ktoré ti pomôžu!

   Odpovedať
 9. Hana

  Jedná sa o veľmi zaujímavý produkt! Niekedy ho vyskúšam. Teraz som spokojná s MaroccanOil.

  Odpovedať
 10. Zoja

  Tento olej mi veľmi pomohol keď mi vypadávali vlasy

  Odpovedať
 11. Evelyn

  Moja končeky sa mi už konečne nestrapkajú

  Odpovedať
 12. Nikol

  Super, to si ho musím hneď kúpiť

  Odpovedať
 13. zamilovanakaramelka

  Doporučuju makadamový olej.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *