Snívate o žiarivej pleti? Vyskúšajte sérum na tvár s vitamínom C od Nanoil!

Ak hľadáte niečo, čo by zlepšilo vzhľad vašej pleti v priebehu sekundy a poradilo si s vráskami, vložte svoju dôveru do rúk silného vitamínu C. Aplikáciou tejto výživnej látky na tvár si jednoduchým spôsobom spomalíte postup biologického starnutia. Ako? Vitamín C redukuje jemné vrásky, zlepšuje ochabnutú pleť a zabraňuje fotostarnutiu, čo je jedným z faktorov, ktoré prispievajú k urýchleniu starnutia pleti.

Cesta k bezchybnej a krásnej tvári je bezpochyby decentný pleťový produkt obohatený o vitamín C. Nanoil Vit. C Face Serum vám pomôže prinavrátiť vitalitu a krásny odtieň. Pozrite si Nanoil sérum na tvár – top voľbu mnohých žien po celom svete.

Vitamín C v kozmetických produktoch a jeho efekt na pleť

Čím to je, že vitamín C je takou hodnotnou ingredienciou v kozmetike? Zdá sa, že ako jedna z mála ingrediencií je všestranná, vie vyriešiť množstvo kožných problémov: zjednocuje tón pleti, zosvetľuje pigmentové a tmavé škvrny, redukuje vrásky, chráni pred fotostarnutím, pomáha odstrániť akné a dokonca posilňuje steny kapilár a tým pádom predchádza vzniku metličkových žíl. Používajte ho pravidelne a zistíte, aká môže byť vaša pleť plná energie, oddýchnutá a žiarivá! Vitamín C je koktejl mladej pleti, bez ohľadu na jej vek alebo typ.

najlepšie hodnotené sérum na tvár s vitamínom C Nanoil

Najstabilnejší derivát vitamínu C

Šokujúca informácia: Nie všetky formy vitamínu C používané v kozmetike sú efektívne. Dokonca ani kyselina L-askorbová, čo je ďalší názov pre vitamín C, neovplyvňuje pleť takých spôsobom, ako by ste si priali. Rozloží sa ešte predtým, ako prejde cez vonkajšiu vrstvu pleti. Dobrou správou je, že vedci dosiahli úspech vo vývoji tej najlepšej a najstabilnejšej formy vitamínu C, ktorá dokáže perfektne vytvoriť požadované účinky. Jej názov je kyselina 3-0-etylaskorbová a má prívlastok najstabilnejšia forma vitamínu C.

Sérum na tvár s vitamínom C. Základné info

  • VEĽKOSŤ Nanoil sérum na tvár sa nachádza v sklenenej fľaške s objemom 50 ml vysoko výkonného rozjasňujúceho pleťového produktu.
  • CENA Nanoil sérum na tvár je cenové prijateľné. Poskytuje sľúbené účinky výmenou za rozumnú sumu peňazí.
  • PRE Nanoil sérum na tvár je dobré pre všetky typy pleti v každom veku.
  • KONZISTENCIA Nanoil sérum na tvár je ľahký, tekutý produkt, bez obsahu ťažkých olejov; nedrobí sa, ani nevytvára mastný pocit na tvári.

Ingrediencie použité v sére na tvár s vitamínom C od Nanoilu a ich efekt na pokožku

Nanoil sérum na tvár vďačí za svoju efektivitu svojmu jednoduchému a dobre vyvinutému zloženiu, ktoré obsahuje dve dôležité ošetrujúce látky. Ak si vyberiete Nanoil sérum, môžete si byt stopercentne istí, že receptúra neobsahuje plnivá, ktoré by bránili vzácnemu vitamínu, aby fungoval tak, ako má. Pokožka sa stane žiarivejšou a krajšou hlavne vďaka týmto látkam:

  • kyselina 3-0-etylaskorbová je momentálne na trhu najstabilnejšou formou vitamínu C, ktorá je taká jemná, že sa môže aplikovať na akýkoľvek typ pokožky, aby zlepšila jej kvalitu, dokonca aj na hyperreaktívnu a citlivú pleť. Kyselina 3-0-etylaskorbová tým, že predchádza fotostarnutiu a stimuluje syntézu kolagénu, výrazne odďaľuje starnutie.
  • Extrakt z koreňa Punarnava je silným antioxidantom, ktorý bojuje proti oxidačnému stresu a zanecháva pokožku jasnejšou. Tým, že vie riadiť sekréciu melanínu, predchádza vzniku pigmentových škvŕn.
View this post on Instagram

A post shared by Nanoil (@nanoil.official)

Sérum na tvár s vitamínom C od Nanoilu. Zhrnutie

Nanoil Vitamin C Face Serum rýchlo zlepšuje vzhľad pleti, ktorá je vďaka nemu jasnejšia, upokojená a žiarivá. Medzi najdôležitejšie účinky, ktoré môžete dosiahnuť kúrou s vitamínom C od Nanoilu patrí:

  • hydratovaná, hodvábne hebká pleť príjemná na dotyk
  • žiariaca pleť bez stôp matnosti
  • odolnejšia pleť bez vrások
  • zjednotená a čistá pleť

Pre viac informácií, navštívte oficiálnu Nanoil stránku: www.nanoil.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *