Ktorá maska na vlasy s keratínom je najlepšia? Prečítajte si recenzie TOP produktov!

Sú vaše vlasy veľmi suché, lámavé a bez lesku? Snaha o zlepšenie ich stavu musí byť nočnou morou. Zamotané pramene vlasov, krepovitosť, neposlušné odstávajúce vlasy. Našťastie, existuje spôsob, ako to zlepšiť! Budete potrebovať dobrú masku, ktorá opravuje poškodenie, dodáva vlasom ich stratený lesk, elasticitu a hebkosť. Kvalitný produkt dokonca zlepší stav vlasov a ochráni ich pred možným poškodením v budúcnosti. Ktorá maska je najlepšia? Samozrejme, že tá s keratínom! Pomôžeme vám vybrať si tú, ktorá má najlepšie účinky.

Čo je príčinou poškodených vlasov?

K poškodeniu vlasov sa môžete dopracovať rôznymi spôsobmi, preto udržiavať si vlasy v perfektnom stave je výzvou. Ublížiť im môže používanie nevhodných produktov, okrem toho však vlasy trpia aj kvôli mechanickému namáhaniu (sušenie uterákom, spánok s mokrými vlasmi, šklbanie, šúchanie), horúcemu stylingu, sušeniu fénom, silnému slnečnému žiareniu, mrazu alebo dokonca znečisteniu, smogu a toxínom. Preto ochrana vlasov je rovnako dôležitá ako ich ošetrenie.

Ako sa starať o poškodené vlasy?

  1. HYDRATUJTE vlasy zvnútra a chráňte ich pred stratou vlhkosti. Používajte ochranné hmly, séra a oleje.
  2. SIAHNITE PO MASKE S KERATÍNOM. Na poškodené vlasy používajte dobrú masku raz alebo dvakrát týždenne. Opraví vám poškodenie vnútri vlasu a tie budú vyzerať skvelo aj navonok.
  3. CHRÁŇTE poškodené vlasy. Ochrana vlasov pred poškodením a účinkom environmentálnych faktorov je extrémne dôležitá. Používajte UV filtre a pri sušení vlasov sa vyhnite horúcemu vzduchu. Prestaňte používať žehličky na vlasy.

Masky na poškodené vlasy

Maska na vlasy je tou najlepšou domácou kúrou pre krásne, zdravé vlasy. S dobrou maskou môžete skutočne získať celkom nový účes. Ak si vyberiete tú najlepšiu masku, uvidíte, že sa stane najdôležitejším prvkom vo vašej vlasovej starostlivosti. Ukážeme vám tie najlepšie keratínové masky na vlasy, ktoré vám nakoniec prinesú ovocie. Už žiadne nepodarené pokusy o oživenie vlasov. Vyskúšajte profesionálnu kúru, ktorá naozaj funguje. Pozrite si masky na vlasy s keratínom, ktoré stoja za to!

Masky na vlasy s keratínom: Ktorá je najlepšia? Recenzie top produktov

1.  NANOIL KERATIN HAIR MASK

Najlepšia maska na vlasy Nanoil Keratin Hair Mask

Najlepšia maska na poškodené vlasy, ktorú môžete používať doma! Ako to vieme? Prečítali sme si recenzie a komentáre k jej účinkom. Tisícky žien miluje Nanoil Keratin Mask, pretože… skutočne funguje! A navyše je ľahká a nezaťažuje vlasy, zanecháva ich lesklé, silné, pružné a voňavé.

Tajomstvom jej úspechu sú ingrediencie. Nanoil Keratin Hair Mask obsahuje hydrolyzovaný keratín, ktorý je pre vlasy najprínosnejším proteínom! Receptúra obsahuje aj provitamín B5, ktorý je základom pre zdravé, krásne vlasy. Pantenol zlepšuje regeneračný proces tým, že zintenzívňuje účinky keratínu, ale má aj ďalšiu kľúčovú rolu, a tou je, že vlasy skrášľuje už od prvého použitia. Tie sa budú ľahšie rozčesávať, budú hladšie a odolnejšie. Efektom sú zdravé a úžasné vlasy od korienkov po končeky!

Dobrá cena, veľké balenie (300 ml) a dodanie až domov. Vďaka tomuto sa nám Nanoil Mask páči ešte viac. Pozriete si ju na www.nanoil.sk.

2. PHYTO PHYTOKÉRATINE EXTRÊME EXCEPTIONAL MASK

Ešte stále si niektorí ľudia myslia, že za účinné produkty musia zaplatiť veľa peňazí. Tu je pre nich vytriezvenie: Phytokeratine Extreme Exceptional Mask.

Táto keratínová maska je navrhnutá na ošetrenie poškodených vlasov. Jej receptúra si zaslúži našu pozornosť, pretože je vhodná pre poškodené, suché vlasy a taktiež lámavé vlasy so sklonom k štiepeniu končekov. Okrem rastlinného keratínu (vhodný pre vegánov), obsahuje extrakt z pivónky, sapotové maslo a baobabový olej, ktoré vlasy zanechávajú hydratované, silné a bez krepovitosti. Maska zvyšuje odolnosť vlasov voči poškodeniu a statickej elektrine. Čo však odrádza mnoho dievčat je jej vysoká cena a pomerne malé balenie.

3. LANZA KERATIN HAIR MASK

Táto 200 ml maska je cenovo drahšia. Ak máte poškodené vlasy a ste pripravené zaplatiť viac, túto zmes keratínu a prírodných olejov určite oceníte. Maske Lanza Keratin Healing Oil trvá dlhšie, kým vám poskytne viditeľné účinky, ale na ochranu vlasov pred poškodením a vonkajšími vplyvmi funguje dobre. Používajte ju pravidelne a po nejakom čase budú vaše vlasy vyzerať lepšie. Maska obsahuje kombináciu keratínu a prírodných olejov na revitalizáciu a výživu vlasov. I keď táto maska nefunguje intenzívne, má kondicionujúci efekt a je vhodná pre všetky typy vlasov.

4. VALMONT HAIR RECOVERING KERATIN MASK

Maska s objemom 200 ml od Valmontu je ideálnou pre extrémne poškodené, nadmerne zaťažené vlasy (kvôli ich vyrovnávaniu, farbeniu, trvalej ondulácii alebo odfarbovaniu). Je veľmi drahá, ale odporúčajú ju vlasový stylisti. Maska krotí a vyhladzuje vlasy už po prvom použití. Ale na reparačný efekt si musíte počkať dlhšie. Ak ju používate pravidelne, môžete očakávať revitalizované a vyživené vlasy. Podľa výrobcu vám stačia len tri minúty na to, aby sa vlasy vyhladili a zjemnili. Nejaký dobrovoľník, ktorý by to skontroloval? Radšej si počkajte na zľavu (nejakú väčšiu). Alebo si vyberte masku, ktorá má dobré recenzie.

5. GOLDWELL KERASILK RECONSTRUCT HAIR MASK

Malú veľkosť balenia (200ml za vysokú cenu) vynahradí intenzívne ošetrujúci účinok. Goldwell Keratin Mask je vytvorená pre veľmi suché, odfarbené a nadmerne zaťažené vlasy. Produkt je hustý, hydratuje aj tie najpevnejšie a suché vlasy a zanecháva mierne mastný film na ich povrchu.

Maska udržiava vlhkosť vnútri vlasu a chráni ho pred vysušením alebo poškodením vysokou teplotou alebo mechanickým namáhaním. Uzatvára kutikuly vlasov s vysokou pórovitosťou a predchádza statickým a krepovitým vlasom. Ak sú vaše vlasy extrémne poškodené a neviete si s nimi poradiť, potom výber Goldwell masky môže byť dobrým nápadom.