Aká maskara na obočie je najlepšia? Ženský pohľad na Nanobrow Shape Mascara!

Aká maskara na obočie je najlepšia? Ženský pohľad na Nanobrow Shape Mascara!

„Kozmetickí favoriti“ – videá s takýmto názvom trhajú rekordy v sledovanosti. Každý miluje kozmetické produkty, ktoré boli dôkladne otestované a ostatní ich odporúčajú. Nanobrow Shape Mascara je jedným z nich – produkt na make-up obočia, ktorý milujú milióny šťastných používateľov a všetci sa zhodujú na jednom – odporúčajú ho aj svojim kamarátom. Prečo? Tak poďme to zistiť!

Čo je to Nanobrow Shape Mascara?

Mohli by sme ju opísať ako maskaru na obočie, ale to by nebolo postačujúce. Je to unikátna maskara, ktoré upravuje obočie EXCELENTNE a PRECÍZNE. Je skvelá na hrubé a aj tenké obočie a vďaka nádherným odtieňom vyzerajú chĺpky obočia veľmi prirodzene. Sú také krásne!

Ako si vybrať správny odtieň Nanobrow Shape Mascara?

V skutočnosti je to veľmi jednoduché – maskara je dostupná v troch farbách, takže každý si nájde odtieň, ktorý sa hodí k jeho typu krásy. Či už škandinávsky typ krásy so svetlými vlasmi a obočím alebo ľudia s tmavšou pokožkou, hnedými alebo čiernymi vlasmi. Ďalej je skvelé, že môžete miešať farby navzájom, vytvárať nové alebo použiť tmavší odtieň na vyplnenie vonkajšej časti obočia a svetlejší na vnútorný kútik, čím bude make-up vyzerať prirodzenejšie.

Nanobrow Shape Mascara

Maskara je dostupná v troch farbách:

Aký druh štetca obsahuje Nanobrow Shape Mascara?

Kefka Nanobrow Shape Mascara je malá, precízna a má ergonomicky dizajnovaný tvar, takže sa jednoducho dostane na každý individuálny chĺpok, čím vám neuveriteľne uľahčí make-up. Budete ju milovať aj keď nie ste fanúšikmi farbenia obočia.

Ako Nanobrow Shape Mascara ošetruje obočie?

Táto maskara je jediná svojho druhu, pretože chĺpky nielen styluje, ale ich aj vyživuje! Na zozname ingrediencií môžete nájsť kremík – je to vzácna stavebná zložka, ktorá posilňuje folikuly. Obsahuje aj vyživujúci glycerín a aminokyselinu (betaín), ktorá chráni vlasy pred poškodením a vysušením. Táto silná kombinácia podporí rast vášho obočia, ktoré bude zdravé a nádherné bez toho, aby sa poškodilo alebo začalo vypadávať.

nanobrow shape mascara

Aké výsledky môžem očakávať od Nanobrow Shape Mascara?

Touto maskarou dosiahnete účinky, po ktorých ste vždy túžili! Stačí vám len pár pohybov kefkou a jedna vrstva produktu a vaše obočie bude vyzerať neuveriteľne! Vďaka Nanobrow Shape Mascara si môžete vizuálne zahustiť obočie, vytvarovať ho a dodať mu objem, lebo farebná receptúra obalí každý jeden chĺpok. Môžete mať obočie, ktoré je plné sýtej farby, expresívnejšie a perfektne upravené. Bude priťahovať pohľady!

Kde si môžem kúpiť Nanobrow Shape Mascara?

Ako si ju môžete zaobstarať? Choďte na www.nanobrow.sk a jednoducho začnite nakupovať! Značka Nanobrow má v ponuke dokonca viac úžasných špičkových produktov: čaká na vás mnoho iných tónovaných make-upových produktov! Uchvátia vás svojimi pigmentovanými receptúrami a účinnosťou. Spoznajte ich!