Mladosť predovšetkým! Dermika – nová kolekcia Biogeniq

Je možné zachovať si mladistvý a svieži vzhľad? Iste, je to náročné, ale je to možné. Nové krémy Biogeniq od kozmetickej značky Dermika vám pomôžu ochrániť pokožku pred starnutím. Vyskúšajte ich.

BIOGENIQ1

Biogeniq kolekcia pozostáva z ôsmich kozmetických produktov. Sú určené pre vekovú kategóriu od 35 do 60 rokov. Hlavnými cieľom produktov je boj proti vráskam a vyhladenie pokožky tváre. Výrobky Dermika hydratujú, posilňujú a vyživujú pokožku tváre. Prípravky Biogeniq z tejto série sú: krém na zachovanie mladosti s ochranným faktorom SPF 15, hydratačný a spevňujúci denný a nočný krém, výživný denný a nočný krém proti vráskam, vyhladzujúci krém, protivráskový posilňujúci krém, krémová maska na redukciu prvých známok starnutia, sérum proti vráskam a krémová maska proti vráskam v oblasti očí.

BIOGENIQ2Biogeniq kolekcia od značky Dermika je plná nových ingrediencií ako sú menovite: ekotín, výťažky z rias, argánový olej a rastlinné extrakty. Prvá látka, ktorú tu spomíname sa nazýva ekotín. Je to organická kyselina, ktorú produkujú isté druhy baktérií. Táto látka dokáže značne vylepšiť vzhľad pokožky a oddialiť proces starnutia. Okrem toho chráni pre UV žiarením. Dokázateľne má teda omladzujúci účinok. Výťažky z morských rias zase zvyšujú produkciu kolagénu a elastínu a vyhladzujú pokožku. Argánový olej je zdrojom vitamínov A a E, ktoré vyživujú, hydratujú a regenerujú epidermu. Rastlinné extrakty pochádzajú napríklad okrem iného z kaktusov, trávy kunai alebo zo zázvoru. Napomáhajú vytvoriť v pokožke rovnováhu, hydratujú a spevňujú, majú proti-zápalové a tiež regeneračné účinky.

Dermika Biogeniq nám svoje výrobky prináša v malých téglikoch zelenej a bielej farby. Každý z krémov má objem 50 ml, masky sú balené v tubách s objemom 15 ml. Všetky výrobky aplikujte na čistú a suchú pokožku. Nanášajú sa najlepšie končekmi prstov, ktorými zároveň krémy jemne vmasírujete do pokožky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *