Ako hodnotíte sérum na riasy RevitaLash?

Som šťastná, že tie 3 mesiace sú už za mnou. Poznám veľa dievčat, ktoré používajú sérum na riasy a dokázali túto procedúru úspešne začleniť medzi každodenné činnosti. Ale mňa to teda veľmi nebavilo, predovšetkým preto, že po použití prípravku RevitaLash som pociťovala nepríjemný pálivý pocit. Po každej aplikácii som cítila, ako ma pokožka páli! Skúsim teda napísať všetky svoje postrehy z celého trojmesačného testovania tohto výrobku.

revitalash1

Čo hodnotím pozitívne
Moje riasy sú jednoznačne dlhšie a pekne sa točia. Prvé dva mesiace som si nevšimla nejaký rozdiel, ale potom riasy začali rásť. Vo vnútornom kútiku oka som mala úplne kratučné riasy a teraz sú dosť dlhé.
Pekne sa dajú zachytiť so klieštikov a zatočiť a s maskarou je to ešte lepšie. Vyzerajú úžasne keď sa namaľujem a použijem pritom maskaru Hypnose Deep Black. Milujem to 🙂
Farba mojich očí sa ale nezmenila, stále je zelená a som rada, že takou ostala.

Čo sa mi nepáčilo

revitalash2Nevidím skoro žiadny efekt, čo sa týka zhrubnutia a zahustenia rias, ako to sľubuje výrobca. Sú dlhšie, ale nenarástlo mi viac nových rias. A sú rovnako tenké, ako boli. Vybrala som si sérum RevitaLash hlavne preto, že som chcela, aby boli moje riasy silnejšie, a som celkom dosť sklamaná.
Výrobok navyše dráždil moju pokožku. Na balení sa píše, že obsahuje iba prírodné zložky a je jemný, ale môžete mi veriť, bol to pocit, akoby som si dala na viečko kyselinu. Pálivý pocit trval asi tak 5 minút od aplikácie.
A tá cena! Kúpila som ho síce vo výpredaji, ale stále bol pekne drahý. Keď si predstavím, že by to fungovalo a chcela by som si kúpiť novú fľaštičku každé tri mesiace. To teda nie!
Takže celkovo – nie som spokojná. Tento produkt ma nepresvedčil a chystám sa vyskúšať iný. Kamarátka mi radila Nanolash, že vôbec nedráždi oči a nepáli. Používa ho už štyri mesiace a je spokojná. Skúšali ste niekto toto sérum? Aké máte skúsenosti?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *