Menej je viac! Rozhodnite sa pre prirodzenosť s Nanobrow Lamination Gel

Trendy sa menia, ale prirodzenosť nikdy nevyjde z módy. Minimalizmus v kozmetických výrobkoch a výrobkoch pre osobnú starostlivosť je skvelý! A nielen pre zaneprázdnených ľudí. Čoraz viac ľudí oceňuje tento trend lebo je to pohodlné, šetrí miesto a ponúka ekologické riešenia. Mať len pár dobrých kozmetických produktov, namiesto zásuvky preplnenej make-upom? V dnešnej dobe platí, že menej je viac. Trend úpravy bez make-upu je spôsob, ako jemne zvýrazniť vašu krásu – bez otravného rysovania obočia, kreslenia liniek na pery, predlžovania rias alebo skúšania trendov ako je „baking“. Minimalistická kozmetická taštička nie je kompletná bez Nanobrow Lamination Gel. Lepšie ho spoznajte!

Ako funguje Nanobrow Lamination Gel?

Jemná kefka umožňuje, aby gél pokryl každý chĺpok a zdvojnásobil jeho objem. Vytvára tak ilúziu plného, hustého a nadýchaného obočia. Gél udrží chĺpky na mieste po celý deň. Zloženie gélu nevysušuje chĺpky a nedráždi jemnú oblasť okolo očí a obočia. Táto jemná kozmetika je vhodná aj pre veľmi citlivú pokožku. Je skvelou náhradou klasickej maskary na obočie alebo mydla na obočie. Nanobrow Lamination Gel vytvorí jedinečný efekt laminácie obočia – aj bez návštevy kozmetického salónu!

Nanobrow Lamination Gel – Gél na obočie

Dostupné v niekoľkých farbách:

Návod na použitie: Nanobrow gél na tvarovanie obočia môžete použiť samostatne alebo ho skombinovať s inými výrobkami na úpravu obočia (ceruzka, púder alebo krém na obočie). Nájdite vhodný odtieň, ktorý sa hodí k vašej prirodzenej farbe obočia (béžová, hnedá, čierna) alebo si vyberte priesvitnú verziu (priehľadná). Kefkou si dôkladne natrite výrobok na obočie. Češte chĺpky v smere ich rastu a mierne ich vyčešte smerom hore. To im vizuálne dodá objem a vytvorí efekt nadýchaného obočia. Pre elegantnejší vzhľad vyhlaďte horný okraj obočia tak, aby chĺpky nevyčnievali.

Laminácia obočia v salóne verzus Nanobrow Lamination Gel

Nie je tajomstvom, že laminácia obočia je kozmetická procedúra, ktorá chemicky mení štruktúru chĺpkov. Kyselina tioglykolová, hlavná zložka prostriedkov na lamináciu, rozkladá spojivá, ktoré určujú prirodzený tvar a smer rastu obočia. Pripravuje chĺpky na obočí na ďalšie úpravy. Špecializované výrobky na lamináciu potom zafixujú nový tvar vášho obočia, ktorý zvolí vaša kozmetička. Účinok trvá 1 až 2 mesiace.

Nanobrow gél na obočie vytvorí efekt laminácie obočia bez návštevy kozmetičky. Inovatívny gél, rovnako ako produkty na lamináciu obočia, dodáva lesk a udrží chĺpky na mieste. Veľký objem zabezpečí až niekoľko mesiacov pravidelného používania. Navyše, Nanobrow gél počas každého použitia vyživuje a posilňuje korienky obočia. Je to najlepšie riešenie pre citlivú pokožku, náchylnú na začervenanie.

Starostlivosť o obočie a make-up v jednom!

Nanobrow Lamination Gel obsahuje ricínový olej, ktorý zvyšuje lesk a chráni obočie pred poškodením. Ricínový olej funguje ako prírodné sérum na obočie, ktoré posilňuje korienky a podporuje rast chĺpkov. Vitamíny obsiahnuté v oleji zvlhčujú a regenerujú oblasť očí. A výsledok? Vždy zdravé, silné a plné obočie, a to aj napriek každodennej úprave obočia. Hľadáte trvácny, výživný gél na obočie, ktorý vytvorí efekt laminácie obočia – už ste ho našli!

Fixačný gél na obočie