Nanoil Retinol Face Serum prichádza zachrániť vašu starnúcu pleť!

Retinol je základným produktom v dennej starostlivosti, hlavne čo sa týka starnúcej pleti. Ako používať vitamín A bez obáv? Najjednoduchším spôsobom je výber overeného séra na báze retinolu, ako je napríklad Nanoil Retinol Face Serum – antiagingový bestseller.

Ako sa starať o starnúcu pleť?

Ak prekročíme vek 25 rokov (niektoré zdroje uvádzajú 30), produkcia kolagénu a elastínu – dvoch proteínov, ktoré nám zaručujú plnosť pleti – klesá. Taktiež sa nám začína míňať kyselina hyalurónová – prirodzená hydratačná látka. V dôsledku toho sa pokožka stane matnou, bledou a suchou, plus postupne sa stáva ochabnutou. Objavujú sa prvé tvárové línie a pigmentové fľaky. Takto vyzerá starnúca pleť.

Aký druh starostlivosti o pleť potom potrebujete? Efektívny! Aby sme predišli predčasnému starnutiu pleti, musíme jej zabezpečiť ingrediencie, ktoré zachovávajú mladistvý vzhľad pleti. Retinol alebo vitamín A, je jedným z najlepších príkladov. Najlepší efekt má, keď je vo forme ľahkého, dobre vstrebateľného, vysoko koncentrovaného séra. 

Nanoil najlepšie sérum s retinolom

Nanoil Retinol Face Serum

Práve preto Nanoil prišlo na trh so sérom na tvár s vysokým obsahom retinolu – vedia, ako splniť potreby žien a prirodzenou formou im dať skutočnú, dlhotrvajúcu mladosť!

Nanoil Retinol Face Serum je ľahký produkt na vodnej báze, ktorý môžete používať bez ohľadu na typ pleti, ale obzvlášť je určený na starnúcu pleť. 50-ml fľaška obsahuje receptúru, ktorej hlavnou ingredienciou je vitamín A. Vďaka tomuto vitamínu má táto verzia Nanoil séra (je to len jedno zo štyroch sér, ktoré má Nanoil v ponuke) úžasné účinky:

  • rozjasňuje pigmentové škvrny a zjednocuje tón pleti.
  • zlepšuje črty tváre a vypĺňa pleť.
  • predchádza vráskam, vyhladzuje a dodáva pleti krásnu žiarivosť.

Pri používaní tohoto séra získate, samozrejme, oveľa viac benefitov. Retinolové sérum od Nanoilu má vysoko koncentrované ingrediencie, aby mohlo fungovať hlboko vo vnútri pleti rieši množstvo kožných problémov len pomocou jednej látky – vitamínu A.

Z čoho je zložené Nanoil Retinol Face Serum?

Hlavnou látkou je, samozrejme, vitamín A. Správna koncentrácia vitamínu má potvrdený antiagingový efekt. Bohužiaľ, retinol vzbudzuje pochybnosti, lebo keď sa používa v nadmernom množstve, môže spôsobiť podráždenie. Ale toto sérum môžete používať bez obáv.

Nanoil sérum obsahuje kombináciu vitamínu A s extraktom z koreňa Punarnava, ktorý doslova znamená „telo-omladzujúca rastlina“. Je to silný antioxidant, ktorý podporuje účinky retinolu vďaka jeho antiagingovému účinku a zároveň zanecháva pleť odpočinutou a sviežou. Toto duo vám zaručuje silný efekt proti starnutiu a jemnú pleťovú starostlivosť v jednom prípravku. V súlade s prírodou a účinne.

Kompozícia ingrediencií je tajomstvom Nanoil Retinol Face Serum. Toto ultraľahké, supervstrebateľné sérum na tvár sa dostáva do tých vrstiev pleti, kde sa obyčajný krém na tvár nedostane. Všetky benefity sa vám podarí dosiahnuť, ak budete dodržiavať tieto tri jednoduché kroky:

  1. dôkladne si odstráňte make-up a vyčistite tvár, aby ingrediencie séra mohli jednoducho preniknúť do pleti
  2. naneste niekoľko kvapiek séra jemným vklepávaním a masírovaním pokožky
  3. použite hydratačný krém, aby ste vytvorili okluzívnu vrstvu a zintenzívnili anitagingový efekt séra

Recenzie na Nanoil Retinol Face Serum

Na výber je množstvo iných antiagingových produktov, ale jasným víťazom v rebríčku produktov je retinolové sérum od Nanoil. Používateľkám sa páči, lebo je ľahké a super efektívne a do svojej dennej rutiny starostlivosti o pleť im prinesie dotyk luxusu. Ak chcete zažiť úžasný efekt séra na vašu pleť, choďte na www.nanoil.sk a vyberte si jedno zo štyroch sér od Nanoilu – pre omladzujúci efekt si vyberte to s retinolom, ideálne pre starnúcu pleť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *