Skvelá voľba pre vaše vlasy: Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo

Ak máte matné, nevýrazné vlasy, nie je jednoduché im dodať lesk. Existuje množstvo šampónov, ktoré čistia vlasy, ale zároveň ich zanechávajú matnými a bez života. Na stav vlasov má nepriaznivý vplyv aj farbenie a používanie stylingových prípravkov. To ich oslabuje a vlasy sú bez lesku. Ako potom nájsť najlepší šampón pre matné, povädnuté vlasy? My poznáme produkt, ktorý je pre vás ten správny. Počuli ste už o micelárnom šampóne od Nanoilu, ktorý obsahuje tekutý hodváb? Pozrite sa, ako mení vlasy a prečo má výborné hodnotenia.

Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo: popis a ingrediencie

Micelárny šampón s tekutým hodvábom od Nanoilu je jemný a ľahký. Na vlasy sa aplikuje jednoducho, dobre pení a nezaťažuje vlasy. Keďže je micelárny, tak vlasy efektívne čistí od mazu, prachu, špiny a nánosu prípravkov. Micelárne prípravky sú určené na čistenie a zároveň sú k pokožke a vlasom jemné. Preto Nanoil Shampoo udržiava pH pokožky hlavy v rovnováhe a súčasne pôsobí ako vynikajúci čistiaci prostriedok. Z čoho je zložená receptúra?

  • Tekutý hodváb – je to najľahšia forma hodvábu, ktorý preniká do vlasov. Nič nevyživí vlasy tak účinne ako hodváb. Zvyšuje lesk vlasov, zjemňuje ich a vlasy vyzerajú vďaka nemu lepšie.
  • Hydrolyzované pšeničné proteíny – opravujú menšie poškodenia, zvyšujú lesk, posilňujú vlasy a zmierňujú vypadávanie vlasov.
  • Ricínový olej – chráni pred poškodením, posilňuje a hydratuje.
šampón s tekutým hodvábom Nanoil

Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo: účinky

Tekutý hodváb je jednou z najpopulárnejších látok na vylepšenie vlasov. Odporúčajú ho vlasový stylisti, pretože vlasy perfektne ošetruje, vyhladzuje a dodáva im lesk. Na oplátku sú vlasy super hebké a ľahko sa stylujú. Nanoil Liquid Silk Shampoo je prvým krokom k vášmu perfektnému účesu. Najlepšia látka na zlepšenie kvality vašich vlasov.

Micelárny šampón od Nanoilu dôkladne odstraňuje nános kozmetických prípravkov, mazu a špiny a zároveň vyživuje pokožku hlavy a vlasy. Pramene vlasov sú jemné a lesklé. Vlasy sa ľahšie rozčesávajú už po prvom použití, a navyše sa nezamotávajú.

Keďže micelárny šampón výborne vyčistí vlasy, hodváb prenikne hlbšie. Už pri umývaní vlasov dostanete skvelú vyživujúcu starostlivosť. Efekt? Čisté, vyživené, jemné a odolné vlasy, plus zdravá pokožka hlavy.

Nanoil Micellar Shampoo. Ako ho používať?

Tak ako obyčajný šampón. Naneste ho na vlhké vlasy a umyte ich, pričom si jemne premasírujete pokožku hlavy. Nanoil Micellar Shampoo skvele pení a ľahko sa zmýva z vlasov.

Nanoil Liquid Silk Micellar Shampoo: recenzie

Vďaka účinkom, ktoré ma tento micelárny šampón s hodvábom, všade prúdia nadšené recenzie. Nanoil ponúka prípravky, ktoré vám umožňujú doma podstúpiť kvalitnú kúru na vlasy ako zo salóna. O šampóne majú používateľky skvelú mienku, pretože sa hodí na akýkoľvek typ vlasov, vydrží dlho a nezaťažuje vlasy. Vlasy udržiava hladké, čerstvé a nádherné.

Nanoil. Môžete získať ešte viac!

Hodváb má skvelé benefity, takže je dobré, keď k šampónu ako doplnok budete používať aj intenzívne skrášľujúcu masku na vlasy a ľahký bezoplachový kondicionér bohatý na tekutý hodváb. Skvelé Nanoil prípravky si môžete pozrieť tu: www.nanoil.sk.