Troška lesku už nikdy nikomu neškodí – moje nové paletky tieňov na oči Eye Quad od Toma Forda Troška lesku už nikdy nikomu neškodí – moje nové paletky tieňov na oči Eye Quad od Toma Forda

Milujem lesk na očiach, trochu lesku určite nepoškodí nikoho. Prednedávnom som natrafila na nové paletky tieňov na oči Eye Quad od slávneho návrhára – Tomma Forda. Tento produkt so sebou prináša jedinečné lesklé odtiene, ktoré som okamžite chcela vyskúšať. Tak som si ich objednala v online obchode.

Ako vyzerajú tieňové paletky Eye Quad od Toma Forda?

Tieňová paletka Eye Quad od Toma Forda je jemná paletka, určená pre jemné a sametové líčenia. Zvnútra balenia, nájdete kovový krúžok s štyrmi lesklými odtieňmi – hnedý, sivý, béžový a fialový. Textúra je mäkká a ľahko sa rozotiera. Paletka Eye Quad obsahuje štyri odtiene, ktoré spolu kombinované prenášajú farbu pokožky nádherne.

Eye Quad paleta od Toma Forda

Pre koho sú tieňové paletky Eye Quad od Toma Forda vhodné?

Paletky sú veľmi výnimočné pre osoby, ktoré sú začiatočníci v líčení. Tieňová paletka Eye Quad je vhodná pre všetky typy pleti. Taktiež je to ideálny produkt pre profesionálnych líčiari alebo pre tých, ktorí milujú začať líčením so zlatým štandardom. Či už potrebujete večerné líčenia alebo denné líčenia, táto paletka je presne pre vás. Pri líčení je najdôležitejšie, aby ste skombinovali najvhodnejšiu farbu pre váš typ pleti. Ak ste tmavšej pleti, odtiene ako hnedý, sivý a fialový vás skvele vyzerajú.

Čo by som mala vedieť o paletkách tieňov na oči Eye Quad od Toma Forda predtým, ako si ich kúpim?

Ak sa chystáte kúpiť paletky tieňov na oči Eye Quad od Toma Forda, tu je niekoľko vecí, na ktoré by ste si mali dať pozor:

  • Paletka je obzvlášť vysoko účinná, takže paletka môže vyžarovať silnú vôňu, ktorá môže spôsobiť alergickú reakciu.
  • Táto paletka je veľmi nadštandardná, takže je drahšia ako väčšina iných tieňov.
  • Niektorí užívatelia hlásia, že je ťažké nastaviť tieňovú paletu – použitím je veľmi drahým produktom, preto je potrebné, aby ste si udržali dostatok času pred ich vybalením a rozmiestnením lesklých odtieňov na váš očný viečka.

Skúšobný test paletky na oči Eye Quad od Toma Forda

Vyzeralo to veľmi nádherne a tak som sa rozhodla, že dám tieňom Eye Quad svoj vlastný skúšobný test. Objednala som paletku a keď som ju dostala, veľmi som na ne bola hrdá. Vyzerajú nádherne svetlomodré a ich lesklé odtiene sú skrátka presne tým, čo potrebujem. Vybrala som z nich najjasnejšie odtiene – hnedé, sivé, béžové a fialové, ktoré som nanášala postupnými pohybmi krídel a pod ne. Prekvapilo ma, ako ľahko sa rozotierali a ako vyzerali na mojom očnom viečku. Lesklé odtiene krásne dopĺňal kontúru mojich očí a veľmi sa mi to páčilo. Následne som si vykreslila obočie a naniesla troška očných tiene pre lepší efekt a nakoniec som zakončila líčenie řasenkou, aby to bolo dokonalé.

Celkový dojem z paletky na oči Eye Quad od Toma Forda

Zhruba po mesiaci používania som veľmi pozitívne prekvapená touto paletou, obzvlášť, ak sa o vás už chcú líčiť. Vždy som bola veľmi zvedavá na tie odtiene a čakala som, aké budú výsledky, keď ich začnem používať. Soma vyhrala s paletou Eye Quad a len si môžem presne vybrať na profesionálny make-up, ktorý je nádherný. Budem naďalej používať tieto lesklé odtiene a neviem sa dočkať, kým