Keratínová maska na vlasy od Nanoilu. Vytvorená pre vaše vlasy!

Určite ste už počuli o keratíne a o jeho širokom zábere benefitov pre vlasy. Vyhladzuje a posilňuje, ale čo je najdôležitejšie, vie zvrátiť poškodenie. Nemalo by byť prekvapením, že Nanoil keratínová maska na vlasy je HITOM medzi beaty bloggerkami na celom svete. Koniec-koncov, veľké množstvo žien túži dosiahnuť svoj cieľ, ktorým sú nádherné a zdravé vlasy. Po prečítaní tohto článku budete vedieť, ako ho dosiahnuť!

Bolo jednoduché predpovedať obrovskú popularitu Nanoil kozmetických produktov, ktorej sa jednoznačne tešia. Zamilovali sme sa do tejto značky najmä kvôli úžasným olejom na vlasy, ktoré sú určené pre všetky tri levely pórovitosti vlasov, vďaka ktorým vstupuje domáca rutina krásy do úplne nového levelu. Dnes má Nanoil v ponuke viac vlasových prípravkov, medzi ktoré patrí napríklad aj keratínová maska na vlasy, ktorá si získala srdcia mnohých beauty bloggeriek. Získa si aj vaše srdce?

Nanoil Keratin Hair Mask. Najlepšia z najlepších!

Nastal čas zoznámiť sa s hviezdou tohto článku – keratínovou maskou na vlasy od Nanoilu. Je to výnimočne elegantný produkt, ktorý sa nádherne vyníma v kúpeľni. Vzhľad nie je zjavne najdôležitejší, lebo reparačná maska na vlasy musí mať bohaté zloženie. V prípade Nanoil Keratin Hair Mask sú ingrediencie vhodne zvolené a tej najvyššej kvality a aj odborníci potvrdzujú, že ide o dobre vytvorenú receptúru. Kľúčová zložka, ktorou keratín jednoznačne je, bola skombinovaná s inými vhodne zvolenými ingredienciami, ktoré vám pomôžu vyhrať bitku o nádherné vlasy, čo ju robí najlepšou maskou na poškodené vlasy. Ak máte problematické vlasy – krehké, rozštiepené, suché a lámavé – a zatiaľ ste nenašli ten správny prípravok, ktorý by vám pomohol, tak potom keratínová maska na vlasy od Nanoilu je pre vás perfektná.

Z akých ingrediencií je vytvorená Nanoil maska na poškodené vlasy?

Tajomstvom vysokej účinnosti tejto masky je, samozrejme, jej receptúra. Je to ľahký produkt na ošetrenie vlasov, ktorý vlasy nezaťažuje a základné živiny dodáva presne tam, kde sú najviac potrebné – hlboko dovnútra vlasu. Na vysokej kvalite záleží najviac, preto je zoznam ingrediencií Nanoil Keratin Hair Mask krátky. Hlavnými zložkami, ktoré majú za úlohu vyčariť požadované účinky sú:

 • KERATÍN – proteín, ktorý opravuje poškodenie vlasov
 • PANTENOL – provitamín B5, ktorý hydratuje, vyživuje a ošetruje
 • ĽAHKÉ SILIKÓNY – vyhladzujú vlasy a poskytujú ochranu

Účinky a výsledky používania Nanoil keratínovej masky na vlasy

Minimalistická kompozícia prináša maximálne dobré účinky. Používateľky potvrdzujú, že Nanoil keratínová maska na vlasy funguje lepšie, ako sa očakávalo a jednoznačne vyniká medzi konkurenciou, lebo:

 • Poškodené vlasy opravuje zvnútra.
 • Posilňuje vnútorné štruktúry vlasov.
 • Vyhladzuje a zabraňuje krepovateniu vlasov.
 • Vyživuje, hydratuje a oživuje.
 • Poskytuje ochranu pred UV, extrémnymi teplotami, atď.
 • Prinavracia vlasom život.

Čo je dôležité, Nanoil Keratin Hair Mask funguje od prvého použitia, odhalí hladké pramene vlasov, ktoré sa super ľahko rozčesávajú. Sušenie a styling je hračka, lebo vlasy sú odolné voči krepovateniu, zamotávaniu a statickej elektrine. Maska prinavracia vlasom lesk a udržiava žiarivosť farby. S každou aplikáciou tejto masky sú vlasy silnejšie a krajšie. A navyše, chráni vlasy pred poškodením.

Recenzie na Nanoil keratínovú masku na vlasy sú pozitívne!

Sú dôkazom toho, že stačí jedna dobrá maska na vlasy, aby ste si nielen opravili poškodené vlasy a dodali im život, ale tiež na udržanie adekvátnej hladiny hydratácie a výživy vlasov a na zachovanie dobrého stavu vlasov na dlhú dobu

Ako používať Nanoil keratínovú masku na vlasy? Je to jednoduché!

Všetky skvelé účinky môžete mať už dnes bez návštevy kaderníčky. Drahé terapie, ako napríklad Brazílske vyrovnávanie vlasov môžete vymeniť za aplikáciu keratínovej masky na vlasy. Ako používať tento produkt správne?

Nanoil Keratin Hair Mask je produkt, ktorý sa používa po umývaní vlasov šampónom. Kúru si môžete prispôsobiť podľa seba tak, že si frekvenciu používania nastavíte podľa vašich potrieb – môžete to robiť na dennej báze alebo 2-3 krát do týždňa. Začnite s umytím vlasov, opláchnite penu a jemne presušte vlasy uterákom. Naneste Nanoil masku na jemne mokré pramene vlasov, začnite od korienkov ku končekom. Nechajte ju pôsobiť približne 15 minút; podľa potreby môžete hlavu zabaliť do teplého uteráka (zvýši sa absorpcia). Nakoniec ju opláchnete, vysušíte vlasy a upravíte ako zvyčajne.

Návod na použitie je rovnaký pre všetky Nanoil masky na vlasy. Ak chcete vyskúšať niečo iné ako keratínovú opravu vlasov, môžete siahnuť po:

 • Nanoil Argan Hair Mask – maska na vlasy obohatená o arganový olej
 • Nanoil Liquid Silk Hair Mask – maska na vlasy obohatená o hodváb
 • Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask – maska na vlasy s aktívnym uhlím
 • Nanoil Algae Hair Mask – maska na vlasy s morskými riasami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *