Bourjois Little Round Pot – najlepšie šminky na svete !

Ako už viete, pred pár mesiacmi som zisťovala, ktorá červeň na líčka je najlepšia. Zvyčajne si robím make-up zavčasu ráno a nemám veľa času si ho počas dňa upravovať, až kým sa nedostanem zase domov. Bolo pre mňa teda dôležité, aby som našla výrobok, ktorý by dlho vydržal, ale zase aby som nevyzerala na konci dňa unavene. Lebo takú skúsenosť mám s niektorými šminkami. Pamätáte sa na Bourjois Little Round Pot Blush? To je moje riešenie. Najprv som síce bola dosť skeptická, ale akonáhle som skúsila Bourjois, moje obavy sa rozplynuli. Vybrala som si odtieň s názvom Rose Ambre, lebo sa hodí ku mojej pokožke. Bourjois2

Bourjois3Balenie výrobku je milej ružovej farby a zatvára za kliknutím. Obsahuje značné množstvo pigmentu. Tu sa zastavím, aby som vám povedala, že keď som hľadala a vyberala ideálne šminky, skúšala som rôzne odtiene a všimla som si, že niektoré výrobky skutočne obsahujú dosť málo pigmentov a zanechávajú na pokožke iba slabé stopy. Ale tento problém sa určite netýka môjho odtieňa Rose Ambre, úplne stačí jedna vrstva a moja pleť doslova žiari. Môžem zodpovedne vyhlásiť, že vydrží po celý deň a stále dostávam komplimenty o tom ako skvele vyzerám, dokonca aj doma, keď už som vo vani. Balenie sa zdá totálne nevyčerpateľné. Používam ho už 5 týždňov a stále akoby z neho ani neubudlo. Rozhodne by som nevyhodila žiadny Bourjois Blush, ani keby bol už dva roky starý. Ale počula som, že napriek tomu, že dlho vydrží, môže celkom rýchlo vyschnúť.

BourjoisMusím tiež priznať, že sa mi páči, že takéto výrobky dostanete kúpiť v drogérii a že ani nestoja veľa. Počula som, že Bourjois vlastní značku Channel a ich šminky stoja dvakrát toľko, aj keď sú v podstate rovnaké. Páči sa mi aj to, že výrobok je malý a kompaktný a je nemu praktický aplikátor. Bola som prekvapená ako skvele sa vstrebáva do pokožky a prepožičiava jej zdravý prirodzený vzhľad. Vyzerá úplne ako hodváb. Obyčajne šminky nie sú parfumované, ale Little Round Pot vonia ako ruže a exotické korenie. Je to jemná a príjemná vôňa. Takže ak hľadáte zdravý a žiarivý vzhľad, Little Round Pot je niečo pre vás. Garantujem vám, že sa do neho zaľúbite!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *