DIY metódy pre dlhšie a hrubšie riasy

Snívať o dlhých a hrubých riasach je jednou z bežných túžob mnohých žien a mužov. Konečne sme našli odpovede, ako dosiahnuť tento sen bez drahých produktov a procedúr. Predstavujeme vám jednoduché a cenovo dostupné metódy, ktoré môžete vyskúšať priamo doma.

Krásne riasy prirodzene

Dlhé a hrubšie riasy

Okamžite vás upozorňujeme, že väčšina týchto metód neprináša okamžité výsledky. Vaše riasy sa budú zlepšovať postupne. Ide o dlhodobejšie riešenie, ale jeho výhodou je, že má minimálne vedľajšie účinky a významne dodá riasam silu a lesk.

Ricínový olej

Prvou a najúčinnejšou metódou je ricínový olej. Tento olej je známy svojimi hydratačnými vlastnosťami a vitamínom E. Aplikujte malé množstvo ricínového oleja na riasy každý večer pred spaním a výsledky uvidíte za niekoľko týždňov.

Vitamín E

Tento vitamín je vynikajúci pre rast rias. Aplikujte ho rovnako ako ricínový olej pred spaním. Vitamín E je známy svojimi antioxidantmi, ktoré pomáhajú opraviť poškodené kožné bunky a podporujú rast nových.

Čajové vrecká

Čajové vrecká sú skvelým zdrojom tanínu, ktorý dodáva riasam lesk a pevnosť. Namočte dve čajové vrecká (čierny, zelený alebo bylinkový čaj) v horúcej vode, nechajte ich vychladnúť a následne ich položte na vaše oči na 15 minút. Tento proces zopakujte každý deň po dobu 2 týždňov, aby ste videli výsledky.

Aloe vera

Tento rastlinný produkt je úžasný na posilnenie a zvlhčenie rias. Jednoducho naneste gél z aloe vera na riasy pred spaním a nechajte pôsobiť celú noc. Aloe vera je plná vitamínov a živín, ktoré dodajú vašim riasam výživu a zdravý vzhľad.

Ak chcete dlhšie a hrubšie riasy, tieto DIY metódy sú cestou. Dajú vam dlhodobo zdravé a pekné riasy bez toho, aby ste museli míňať peniaze na nákladné produkty alebo procedúry. Skúste tieto metódy a uvidíte, aký úžasný efekt môžu mať na vaše riasy.