Štýlové riasy za 10 minút? Máme tu tie najlepšie trsy umelých rias!

Riasy sú tým najkrajším rámom očí. Naše prirodzené riasy však nevyzerajú vždy tak, ako by sme chceli. Zvyknú byť oslabené, s tendenciou vyblednúť a chýba im definícia – pri tomto probléme nie sú riešením maskary. Ale môžu to byť trsy rias na domácu aplikáciu. Spoznajte 7 produktov, ktoré si zaslúžia byť označené ako tie najlepšie!

Trsy rias na DIY predlžovanie rias – inovácia vo svete krásy

Je pravdou, že ženy už od nepamäti riešili vzhľad svojich rias. Rady používajú predlžujúce a zahusťujúce maskary, ako aj kondicionéry, ktoré nie vždy pomáhajú dosiahnuť uspokojivé výsledky.

Semipermanentné predlžovanie rias je celkom obľúbenou možnosťou. Bohužiaľ, táto stylingová metóda zaťažuje prírodné riasy a dokonca vedie aj k ich vypadávaniu. Z tohto dôvodu to nie je optimálne riešenie.

Trsy rias na domácu aplikáciu sú na kozmetickom trhu skutočným prevratom. Trsy umelých rias vám predĺžia vaše mihalnice len za pár minút. Samozrejme, že sa tento produkt stal hitom a mnoho žien sa pustilo do domáceho predlžovania rias. 

DIY aplikácia umelých rias je v dnešnej dobe trendom. Je však dobré si uvedomiť to, že nie každá súprava vyčarí výsledky, o ktoré ženy stoja. Preto tu máme rebríček 7 produktov, ktoré si zaslúžia pozornosť!

7 najlepších trsov rias na DIY aplikáciu – ktoré vytvoria VAU efekt?

Trsy mihalníc na domácu aplikáciu majú jednu kľúčovú úlohu. Sú určené na to, aby ste si mohli v pohodlí domova vytvoriť štýlový vzhľad. Mnoho žien nemá čas na pravidelné návštevy kozmetických salónov. Hotové trsy mihalníc by vám mali umožniť premeniť si vzhľad len za pár minút.

Takže spoznajte 7 najlepších súprav, ktoré si zaslúžia byť v kozmetickej taštičke každej ženy!

1. Nanolash trsy rias – DIY Lash Extensions

Prvé miesto v rebríčku patrí DIY Lash Extensions od NanolashTúto značku nemusíme predstavovať žiadnej žene. Už mnoho rokov je lídrom v starostlivosti o riasy a stylingových produktov na riasy.

DIY Lash Extensions je prémiový produkt. Tieto trsy mihalníc sú vyrobené z ľahkého materiálu a sú umiestené na flexibilnom, tenkom pásiku. Vďaka tejto vlastnosti perfektne sadnú na oko, pričom pásik zakamufluje spojovacie body.

Tieto trsy rias na domácu aplikáciu sú dostupné v samostatnom balení. V puzdre sa nachádza 36 trsov rias v 3 dĺžkach a 8 štýloch. Môžete si zakúpiť aj kompletnú súpravu na domáce predlžovanie mihalníc. Okrem trsov obsahuje:

  • Nanolash bonder;
  • Nanolash odstraňovač (remover);
  • špeciálnu pinzetu;
  • Nanolash sealer.

S týmito pomôckami je ešte jednoduchšie si vytvoriť trvácny a rýchly look. Výrobca tvrdí, že vydržia 5 dní. Aplikácia týchto trsov mihalníc by nemala trvať viac ako 10 minút. Mnoho žien, ktoré už mali tú možnosť vyskúšať DIY Lash Extensions tieto tvrdenia potvrdzuje!

Hotové trsy pripravené na aplikáciu od Nanolash sú skvelé na vytvorenie akéhokoľvek looku. Dámy ich môžu používať na vytvorenie ikonických rias Russian Volume, ale používajú aj tie najkratšie trsy, s ktorými si vytvárajú delikátny look na každodenné nosenie.

Vzhliadnuc na všetky výhody produktu DIY Lash Extensions od Nanolash, niet pochýb o tom, že si tieto trsy zaslúžia prvé miesto v rebríčku.

2. Glamnetic Lash Extension Kit

Našim ďalším návrhom sú umelé riasy zo súpravy Lash Extension Kit od značky Glamnetic.

Glamnetic Lash Extension Kit obsahuje trsy rias na domácu DIY aplikáciu. Môžete ich používať aj bez predošlých skúseností v tejto oblasti. Nanesenie týchto umelých rias by vám nemalo trvať viac ako 10-15 minút.

V balení sú trsy rias v rôznych veľkostiach a aj iné pomôcky na uľahčenie nanášania. Na výber máte aj z viacerých štýlov trsov.

Samotné mihalnice sú ľahké a pri nosení ich prakticky necítite. Ak je aplikácia prevedená správne, môžu vám na očiach vydržať až 5 dní. Bohužiaľ, vyjadrenia výrobcu nepotvrdzujú ženy vo svojich recenziách.

Glamnetic Lash Extension Kit je vhodný na vytvorenie prirodzeného vzhľadu, ale aj na objemné riasy. Žiaľ, tieto trsy si v našom rebríčku nezaslúžia 1. miesto. Na rozdiel od umelých rias od Nanolash, sú extrémne drahé.

3. Lashify Starter Kit

Lashify Starter Kit je riešenie pre ženy, ktoré vedia oceniť pohodlnú a rýchlu aplikáciu.

Výrobca tvrdí, že aplikácia by mala trvať len pár minút. Nie je však uvedené, koľko času pri nej strávite. Značka vyhlasuje, že riasy môžete mať nanesené 3 až 5 dní. Je to mierna nevýhoda napríklad oproti DIY Lash Extensions od Nanolash. Okrem toho, výrobca uvádza, že všetko závisí od správnej následnej starostlivosti a individuálnych predispozícií. Takže podstupujete riziko, že vám Lashify Starter Kit môže vydržať len 1-2 dni.

Bez ohľadu na uvedené skutočnosti, tieto trsy rias vyzerajú celkom solídne. Sú mäkké a flexibilné a môžete si nimi vytvoriť rôzne štýly.

Bohužiaľ, súprava aj náhradné balenie trsov stojí celý majetok a je to riešenie len pre bohaté ženy, ktoré si to môžu dovoliť. V balení je len 10 trsov, čo vystačí práve na jednu aplikáciu za predpokladu, že sa podarí. Cena produktov Lashify na jednorazovú aplikáciu predĺžených mihalníc sa v podstate vyrovná cene profesionálneho semi-permanentného predlžovania rias v salóne krásy.

4. Ardell X-tended Wear Lash System Kit

Ardell X-tended Wear Lash System Kit je ďalším produktom, ktorý si zaslúži miesto v tomto rebríčku. Tieto ľahké a jemné trsy rias sú určené na domácu aplikáciu. Samotná aplikácia by mala trvať len 10 minút – podľa tvrdení výrobcu.

Trsy rias sa nachádzajú v samostatnom balení, v ktorom nájdete aj ďalšie pomôcky. Tieto riasy môžete naniesť pod aj nad prírodné mihalnice. Takže si môžete vybrať ten najpohodlnejší spôsob pre seba.

Ardell X-tended Wear Lash System Kit má v ponuke rôzne veľkosti mihalníc, z ktorých si môžete vybrať. Ženy sa môžu rozhodnúť medzi štýlom Russian Volume alebo jemným predĺžením rias. Celá aplikácia by vám mala vydržať až niekoľko dní. Výrobca však uvádza, že o trsy je potrebné sa poriadne starať a vyhnúť sa používaniu kozmetiky na báze olejov.

Kvalita je veľkou nevýhodou týchto rias – každý trs je identický a následne po aplikácii môžete jasne vidieť nie práve prirodzený efekt. Takže toto riešenie sa hodí na párty, ale trsy sa veľmi nehodia na každodenné nosenie alebo do práce.

5. KISS Falscara Starter Kit

KISS Falscara Starter Kit obsahuje jedny z najpopulárnejších predĺžených mihalníc na domáce použitie. Sú to trsy tenké ako pierko, ktoré dobre splynú so skutočnými riasami. Kvôli ich delikátnej stavbe sa môžu ľahko poškodiť – takže si musíte dávať extrémny pozor. Tieto trsy sa aplikujú jednoducho a sú zárukou prirodzeného a štýlového vzhľadu.

V balení sa nachádzajú trsy rias len v dvoch dĺžkach: 10 a 12 mm. Toto môže byť jednou z najväčších nevýhod. Napríklad DIY Lash Extensions sú dostupné v 3 dĺžkach! Nedostatok trochu dlhších rias je príčinou toho, že stylingové možnosti sú viac obmedzené.

Uvádzaná trvanlivosť jednej aplikácie je 5 dní. Online je však veľa recenzií od žien, ktoré zdôrazňujú, že produkt nesplnil ich očakávania ohľadom trvanlivosti. Niektorým používateľkám aplikácia vydržala len 2 dni. V prípade DIY Lash Extensions od Nanolash sme takéto recenzie nenašli.

Aby trsy vydržali tak dlho, ako tvrdí výrobca, musíte používať overnighter. Tento produkt si, žiaľ, musíte zakúpiť samostatne. Zároveň zloženie tohto produktu spôsobí, že riasy sa nebudú dať aplikovať opakovane, čo je ultimátnym dôkazom toho, že tento produkt nie je cenovo výhodný.

6. Velour Xtensions Kit

Velour Xtensions Kit obsahuje trsy rias inšpirované výsledkami zo salónov krásy. Sú navrhnuté tak, aby vytvorený vzhľad rias bol nádherný a extrémne trvácny.

Výrobca zaručuje, že samotná aplikácia trvá len 10 minút. V prípade, že to robíte prvýkrát, tak si vyžaduje trochu trpezlivosti. Toto môže naznačovať, že nanášanie rias od Velour Xtensions Kit nie je až také ľahké.

V balení sú 4 sety trsov rias z každej dĺžky – od 10 do 14 mm. Všetky riasy sú v jednom štýle. Ich rozmanitosť, čo sa týka dĺžky, by mala zabezpečiť možnosť vytvorenia akéhokoľvek štýlu.

Bohužiaľ, výrobca neuvádza, ako dlho sa môžu trsy nosiť na oku. Zdôrazňuje len to, že je to zvyčajne niekoľko dní, čo však závisí od individuálnych predispozícií a následnej starostlivosti. Musíte si dávať pozor, aby ste si mihalnice nenamočili prvých 24 hodín po aplikácii. Je to preto, lebo tieto umelé riasy nie sú vodeodolné. Jasné informácie tu nie sú ani ohľadom toho, či sa dajú používať opakovane.

7. TATTI’s Invisi-Lash Kit

Mihalnice z Invisi-Lash Kit od značky TATTI majú viacero štýlov, takže si typ vytočenia môžete prispôsobiť svojim potrebám.

V jednom balení sú trsy rias v 4 veľkostiach – od 8 do 14 mm. To vám jednoznačne dáva nekonečné možnosti na domáci styling mihalníc. Okrem toho je v súprave aj aplikátor, bonder a sealer. Veľkosť produktov je však malá (v súprave od Nanolash sú produkty vo veľkosti 5 ml). Preto vám dlho nevydržia.

Trsy rias by mali vydržať 5 dní. Potrebná je však správna následná starostlivosť. Samotná aplikácia by mala vydržať 10 minút. Musíte sa však zamerať najprv na správnu prípravu mihalníc. Inak nemusí byť styling príliš trvácny.

Výraznou nevýhodou tohto produktu je to, že trsy rias sú umiestnené na priesvitnom pásiku namiesto čierneho pásika. V praxi to vyzerá tak, že spojovacie línie, t.j. miesta, kde sa stretávajú prírodné mihalnice s umelými trsmi, sú oveľa viditeľnejšie. A okrem toho nemôžete počítať s dodatočným efektom vizuálne hustejších mihalníc pri korienkoch.

Rebríček tých najlepších trsov rias – zhrnutie

Trsy rias na domácu aplikáciu vám umožnia si zmeniť vzhľad rýchlo a precízne. Takže niet sa čomu čudovať, že sa ich rozhodne vyskúšať viac a viac žien.

Ženy stále hľadajú tie najlepšie umelé mihalnice na domácu aplikáciu. Neskrývajme fakt, že kozmetický trh neustále zaplavujú nové a nové produkty. Je ťažké sa zorientovať v hmle špeciálnych ponúk a sústrediť sa na záležitosti, na ktorých pri výbere umelých rias záleží najviac.

Produkty, ktoré sú hodnotené v tomto rebríčku, môžu sebavedomo navzájom bojovať o titul toho najlepšieho. Na vedúcej priečke sú DIY Lash Extensions od Nanolash. Majú presne to, čo môže moderná žena očakávať.

Ženy by mali zohľadňovať dĺžku, štýl, ale aj pásik, na ktorom sa trsy mihalníc nachádzajú. To je obzvlášť dôležité, ak máte citlivé oči.

Ak spravíte pri výbere trsov rias to správne rozhodnutie, môžete získať veľa. Nielenže si zmeníte pohľad za menej ako 10 minút, ale budete v každej situácii vyzerať fenomenálne!