Spoznajte 5 najpredávanejších gélov na obočie!

Gél na obočie spĺňa rôzne úlohy v starostlivosti o obočie. Nielenže zafixuje dokončený make-up obočia, ale tiež obočie tvaruje, dodá mu objem a vypĺňa medzery. Priehľadná alebo tónovaná verzia, ktorá sa hodí k prirodzenému obočiu, dokáže zázraky. Len niekoľkými ťahmi štetca / kefky môžete vytvoriť výrazný vzhľad obočia. Táto technika líčenia obočia poskytuje efekt nadýchaného, definovaného a prirodzene vyzerajúceho obočia. Dobrý gél na obočie môže nahradiť produkty na obočie ako vosk, mydlo, špirálu a dokonca aj… lamináciu obočia!

Ktorý gél na obočie si vybrať? Objavte výber piatich najlepších gélov na obočie vybraných užívateľmi internetu.

1. NANOBROW LAMINATION GEL

nanobrow lamination gel

Nesporné 1. miesto – jedinečný Nanobrow Lamination Gel. Ľahké zloženie zdvihne, zväčší objem, tvaruje a zafixuje obočie pre prirodzený vzhľad. Trvácne zloženie podobné gélu poskytuje 24-hodinové držanie bez dodatočných úprav. Premyslená kefka rovnomerne zafarbí obočie. Jej malý rozmer vám umožní použiť presné množstvo produktu a zachytiť každý jeden chĺpok na obočí. Nanobrow Eyebrow Gel sa hladko nanáša, nezanecháva žiadny povlak ani lepkavý povrch. Opticky zahusťuje obočie. Jedná sa o prvý produkt svojho druhu schopný nahradiť lamináciu obočia, výsledok je extrémne podobný. Zanecháva obočie nadvihnuté, vyplnené a lesklé – rovnako ako po profesionálnom ošetrení. Nevytvára škaredú „škrupinu“ na obočí. Zloženie nepreťaží krehké chĺpky na obočí. Jedným ťahom kefky vytvorí jemný efekt, ktorý ale silno drží.

 • Zloženie: ľahké a gélové, obohatené o ricínový olej
 • Odtiene: Priesvitný, Béžový, Hnedý, Čierny
 • Výhody: výsledok vydrží 24 hodín, vodeodolný, vyživuje, efekt ako po laminovaní obočia, skvelý výkon, zakryje medzery, výhodné balenie, silikónová kefka.

Vstúpte na oficiálnu stránku nanobrow.sk

2. BOBBI BROWN NATURAL BROW SHAPER

Bobbi Brown Natural Brow Shaper je jedným z najobľúbenejších gélov na obočie na trhu. Ženy na celom svete ho milujú pre jeho úžasné výsledky. Vyberte si jeden z ôsmych prirodzených odtieňov, ktorý sa bude dokonale hodiť k vašim črtám. Gél na obočie Bobbi Brown účinne skrášli obočie, vytvaruje chĺpky a dodáva im prirodzene plný vzhľad. Zloženie s prírodnými zložkami, vrátane ricínového a kokosového oleja, vyživuje a hydratuje obočie. Vyživujúci komplex na úpravu obočia posilňuje slabé obočie. Balenie obsahuje malú kefku oválneho tvaru.

 • Zloženie: ľahké a hydratačné zloženie obohatené o ricínový a kokosový olej.
 • Odtiene: Priesvitný, Slate, Blond, Sýta hnedá, Neutrálna hnedá, Mahagónová, Espresso, Jemná čierna.
 • Výhody: 24-h výsledok, vodeodolný, ľahké zloženie, vyživuje, skvelý na vytvarovanie obočia, kužeľovitý tvar kefky.

3. GLOSSIER BOY BROW

Boy Brow gél od Glossier je už ikonickým produktom na obočie. Milujú ho minimalisti a fanúšikovia prirodzeného make-upu. Nielen pre jeho mimoriadny výkon, ale aj pre jeho krémové zloženie a skvelý dizajn. Nelepí sa – zanecháva obočie mäkké a pružné. Prírodný vosk udrží obočie aj bez tvrdej škrupiny na povrchu. Vytvára výrazný vzhľad obočia, ktorý vydrží celý deň. Nevýhodou je, že priesvitný gél vyzerá biely a po použití sa stane priehľadný.

 • Zloženie: krémová receptúra obohatená o kyselinu olejovú, lecitín a kolagén; bez vône a alkoholu
 • Odtiene: Priesvitný, Blond, Auburn, Hnedý, Čierny
 • Výhody: krémové zloženie, výhodné balenie, vyživuje, prírodné zložky

4. REVITALASH HI-DEF BROW GEL

Revitalash H-Def Brow Gel: gél na styling a farbenie jednoducho upraví, vytvaruje a zafixuje obočie počas vášho každodenného make-upu. Balenie obsahuje praktický, obojstranný aplikátor s hrebeňom na oddelenie chĺpkov na obočí a s tradičnou kefkou na nanášanie produktu. Nevýhodou je obmedzená paleta farieb; Revitalash gél na obočie sa dodáva v 3 odtieňoch – priesvitný, svetlý a tmavohnedý. Zloženie s výživnými zložkami posilňuje a vylepšuje vzhľad a stav obočia.

 • Zloženie: výživné, obohatené o zmäkčujúc a pružné polyméry a lecitín, bez parabénov, hypogénne
 • Výhody: vodeodolný, obojstranná kefka, prírodné zložky, vyživuje, skvelá na tvarovanie obočia, kužeľovitá kefka.
 • Odtiene: Priesvitný, Mäkký, Tmavý.

5. TOO FACED BROW WIG EYEBROW GEL

Too Faced Brow Wig Eyebrow Gel je posledný v našom rebríčku. Skvelý produkt pre tých, ktorým vypadáva obočie a majú viditeľné nedokonalosti. Zloženie s jemnými mikrovláknami, ktoré sa zachytia na chĺpkoch a koži, vyplnenia medzery a vizuálne zahustia obočia. Tieto mikrovlákna pridajú neuveriteľný objem, vyplnia akékoľvek riedke miesta. Je to ako predĺženie obočia „v tube“. Brow Wig Eyebrow Gel skvelo tvaruje, zahusťuje, definuje a zafixuje obočie.

 • Zloženie: gélové zloženie s mikrovláknami pre zahustenie obočia
 • Odtiene: Prírodný blond, Taupe, Stredne hnedý, Tmavohnedý
 • Výhody: zahusťovacie mikrovlákna, malá kefka, výhodné balenie, zakryje medzery.