Súpravy na lifting mihalníc doma, ktoré nesklamú. Pozrite si rebríček najlepších produktov

Mnohé ženy snívajú o prirodzených mihalniciach, ktoré sú výrazne natočené a nadvihnuté od korienkov. Dá sa to jednoducho dosiahnuť – riešením je lifting a laminácia mihalníc. Čo to je? Z čoho pozostáva, ako dlho trvá laminácia mihalníc, a môžete si ju spraviť aj doma? Pozrite si rebríček, ktorý porovnáva najlepšie súpravy na lifting a lamináciu mihalníc, a s ktorými je ošetrenie jednoduchšie, ako kedykoľvek predtým.

Lifting a laminácia mihalníc – z čoho toto ošetrenie pozostáva?

Kozmetický priemysel ponúka mnoho možností pre ženy, ktoré sa chcú o svoj vzhľad dobre postarať. Už mnoho rokov môžeme, okrem iných ošetrení, využiť aj lifting a lamináciu mihalníc. Aké sú to ošetrenia? Kedysi boli známe pod úplne iným názvom. Populárna trvalá na riasy bola však nahradená všestrannejším liftingom a lamináciou mihalníc.

Čo je to lifting rias, ako dlho vydrží výsledok a ako toto ošetrenie funguje? Ide o rýchlu a neinvazívnu metódu úpravy mihalníc, ktorej cieľom je ich vhodné nadvihnutie. Po liftingu sa riasy nadvihnú z korienkov, a budú krásne natočené až na niekoľko týždňov. Počas liftingu sa používajú špeciálne prípravky, ktoré zmenia tvar prírodných rias a dodávajú očiam extra definíciu.

Z čoho pozostáva laminácia rias, ako dlho vydrží výsledok a prečo sa ju oplatí vyskúšať? Toto ošetrenie sa často kombinuje s liftingom mihalníc. Posilní a vyživí mihalnice, ktoré budú potom aj tmavšie. Po laminácii budú mihalnice aj vizuálne hustejšie. Je to ideálna voľba pre ženy, ktoré milujú svoje prirodzené mihalnice.

Najzaujímavejšie súpravy na lifting rias – rebríček najlepších produktov

Nasledujúci výber môže pomôcť každému, kto si chce kúpiť profesionálnu súpravu na lamináciu mihalníc. Tento rebríček obsahuje najlepšie a najzaujímavejšie súpravy dostupné na trhu. Boli starostlivo vybrané podľa ceny, zloženia produktov, počtu použití, obsahu a náročnosti použitia.

1. Nanolash Lash Lift and Lamination Kit

Značka Nanolash ponúka kompletnú súpravu na lifting a lamináciu rias. Súprava obsahuje širokú škálu produktov a doplnkov. Celkovo obsahuje 30 vrecúšok prípravkov na lifting a lamináciu, 10 balíčkov na každý jeden z troch krokov. Sú to aktivátor, neutralizátor a keratínový booster. Okrem toho súprava obsahuje aj 3 páry silikónových podložiek a 3 hrebene na mihalnice.

lash lifting sada na doma

Aké výsledky má použitie tejto sady? Po liftingu a laminácii rias so súpravou od Nanolash sa môžete spoľahnúť na viditeľne natočené, dlhšie a nadvihnuté mihalnice až na 8 týždňov. Navyše, vďaka použitiu špeciálnych výživných látok, budú vaše mihalnice oveľa lepšie hydratované a zdravšie. Prípravky obsahujú hydrolyzovaný keratín, hodváb, arginín, pantenol, hroznový olej a lanolín. Súprava na ošetrenie rias od tejto obľúbenej značky obsahuje aj kombináciu habešského, avokádového a kokosového oleja.

2. Thuya Eyelash Lift Kit

Hľadáte trvácny a spoľahlivý lifting rias? Výsledok liftingu mihalníc so súpravou od Thuya môže vydržať až 8 týždňov. Keď použijete túto súpravu, môžete očakávať, že vaše riasy budú nadvihnuté od korienkov, viditeľne tmavšie a pekne natočené.

Čo obsahuje táto súprava? Po prvé, výrobca pribalil značné množstvo výrobkov. Súprava obsahuje tri fľaše s obsahom 15 mililitrov. Obsahuje trvalý gél, neutralizátor, ako aj lepidlo na lifting. Súprava navyše obsahuje jeden pár silikónových podložiek a drevenú tyčinku.

Navyše, táto súprava neslúži len na lifting rias. Podľa výrobcu sa súprava dá použiť aj na úpravu obočia. Je to vďaka špeciálnemu zloženiu fixátora. Obsahuje kyselinu tioglykolovú, ktorá rozpúšťa keratínové väzby bez poškodenia chĺpkov na mihalniciach a obočí.

3. MIYA LASH Keratin Lash Lift Kit

Prvá laminácia mihalníc? Keratin Lash Lift Kit od MIYA LASH je jednou z najlepších možností. Súprava je kompletná a obsahuje všetky potrebné prípravky a doplnky.

Nájdete v nej pozoruhodné množstvo prípravkov na lifting a špeciálne lepidlo. K dispozícii je tiež široká škála užitočných doplnkov. Kefky na lamináciu, tyčinky na lifting, náplasti na oči a silikónové podložky, ktoré sú pribalené v súprave, vám pomôžu vykonať ošetrenie.

S tuto súpravou si každá žena môže urobiť kompletný lifting mihalníc doma. A výsledok? Krásne zvýraznený pohľad a natočené a nadvihnuté riasy. Môžete ušetriť veľa času, pretože už nebudete musieť denne používať klieštiky na mihalnice. Vaše mihalnice sa vďaka dobre vybranému zloženiu dodatočne vyživia a hydratujú.

4. Súprava na lifting mihalníc a lamináciu obočia – Protein Reconstruction System Zola

Mimoriadne rýchla laminácia mihalníc bez doplnkov? Súprava od Zola vám to umožní. Je to veľmi nezvyčajný produkt, ktorý je úplne odlišný od súprav, ktoré používajú v kozmetických salónoch. To že je odlišný, samozrejme neznamená, že je horší. Výrobca vytvoril 3 unikátne prípravky, ktoré majú umožniť rýchly lifting a lamináciu mihalníc. Dôležité je, že táto súprava neobsahuje nič iné okrem týchto 3 prípravkov.

Táto veľmi jednoduchá súprava na lamináciu rias vám umožní spraviť si toto ošetrenie len v 3 krokoch. Prvý je Protein Strong Lifting. Zloženie tohto produktu má otvoriť vlasové kutikuly a rozpustiť keratínové väzby. Druhý krok, Protein Fixer, ich obnoví potom, ako dosiahnete požadované natočenie mihalníc. Celý proces dokončíte použitím tretieho produktu: Protein Care.

Je to veľmi nezvyčajná, ale zaujímavá súprava, ktorá by mala zaujať ženy, ktoré hľadajú jednoduchý spôsob, ako si doma spraviť lamináciu mihalníc. Výrobca zaručuje, že ošetrenie má viditeľné a trvácne výsledky.

5. Elleebana Lash Lift – základná súprava na lifting mihalníc

Profesionálna súprava Ellebana Lash Lift je skvelá voľba najmä pre kozmetičky. Je to preto, ako výrobca zabalil prípravky na ošetrenie. Súprava obsahuje celkovo 15 párov vrecúšok s aktivátorom a neutralizátorom. Každé z nich sa dá použiť až na 4 ošetrenia, ale musia sa urobiť jedno za druhým. A preto môžu kozmetičky použiť túto súpravu až na 60 použití. Doma naopak vystačí len na 15 použití, ak ju nepoužíva viac ako jedna žena.

Okrem vyššie uvedených prípravkov, súprava obsahuje aj lepidlo a silikónové podložky. Medzi ďalšie doplnky patrí kovový aplikátor, odstraňovač peny, extra kefka a návod na použitie.

Na tejto súprave je pozoruhodné, ako dlho lifting vydrží. Vďaka unikátnemu zloženiu produktov si môžete spraviť celé ošetrenie za necelých 20 minút. Lifting rias môže trvať aj hodinu, takže je to naozaj veľký rozdiel.

6. RefectoCil Eyelash Lift

Lifting mihalníc len za 13 minút? So súpravou na lifting mihalníc od RefectoCil je to možné. Táto domáca súprava na lifting mihalníc vám vďaka špeciálne vyvinutému zloženiu umožní spraviť si toto ošetrenie za niekoľko minút. Na lifting mihalníc sa používa prípravok na trvalú a neutralizátor.

Čo ešte obsahuje súprava od RefectoCil? Výrobok sa dodáva s fľaštičkou lepidla, prípravkom na zdvíhanie mihalníc, dve kozmetické mini- misky, dve kefky a 3 páry silikónových podložiek (S, M, L). Celá súprava vystačí na 36 ošetrení. Podložky môžete použiť aj viackrát. Podľa tvrdení výrobcu, ak ich po každom ošetrení dobre umyjete, môžu vám vydržať aj 100 použití.

7. Fleeky Lashlift Kit

Lashlift Kit od Fleeky je súprava na domácu lamináciu, ktorá vám dodá hlboký a skvele definovaný pohľad približne na 6 týždňov. S touto súpravou sa vaše prirodzené mihalnice viditeľne predĺžia, natočia a nadvihnú. Všetky prípravky sú vegánske a neboli testované na zvieratách.

Táto profesionálna súprava na lifting rias je kompletná. Obsahuje všetko, čo potrebujete na toto ošetrenie. Výrobca do súpravy zahrnul prípravky na lifting, silikónové podložky vo veľkostiach S a M, lepidlo, štetce na riasy, hrebene a aplikačné tyčinky. Súprava sa dodáva v elegantnej krabici, takže to môže byť aj dobrý darček.

Ako sa správne vykonáva lifting a laminácia mihalníc doma?

Keď si kúpite profesionálnu súpravu na lamináciu mihalníc, uistite sa, že obsahuje návod na použitie, s ktorým si lifting spravíte jednoduchšie. Ako si teda spraviť lifting mihalníc krok za krokom, aby ste dosiahli požadované výsledky? Je to naozaj jednoduchý proces, ktorý by ste mali začať dôkladným očistením viečok a mihalníc. S odličovačom bez obsahu oleja a so špeciálnym šampónom na mihalnice a obočie si môžete z rias a obočia odstrániť všetky zvyšky make-upu alebo iných produktov.

Ošetrenie môžete začať po dôkladnom vyčistení mihalníc a okolia očí. Medzi najdôležitejšie prípravky na lamináciu patria lepidlo, kefka, silikónové podložky a aplikátory. Musíte si zvoliť správnu veľkosť podložiek a v prípade potreby ich orezať tak, aby vám správne sedeli na viečkach. Potom si ich nasaďte na viečka a natrite ich lepidlom. Mihalnice treba vyčesať na ich povrch a precízne ich oddeliť.

V ďalšom kroku sa používajú produkty zo súpravy určené na lifting a lamináciu rias. Najprv sa používa takzvaný aktivátor, ktorý obsahuje látky, ktoré rozpúšťajú keratínové väzby v chĺpkoch. Nanáša sa na riasy a po čase uvedenom v návode na použitie ho treba jemne odstrániť mierne navlhčeným vatovým tampónom. Potom je čas na neutralizátor, ktorý keratínové väzby obnoví.

Posledný, tretí krok ukončí domácu lamináciu mihalníc. Nie každá súprava však obsahuje aj tretí produkt, preto si to overte pred začatím ošetrenia. Pri použití každého produktu venujte pozornosť jeho odstráneniu po dobe určenej výrobcom.

Po použití všetkých prípravkov stačí, keď si jemne odstránite silikónové podložky, pričom si dávajte pozor na viečka a mihalnice. Účinky sú napríklad pekne nadvihnuté riasy od korienkov a krásne natočenie. Vaše mihalnice budú tiež viditeľne vyživené a lesklé.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *