Ktorá je najodporúčanejšia ceruzka na obočie? NÁŠ VÝBER

Ktorá je najodporúčanejšia ceruzka na obočie? NÁŠ VÝBER

Je ťažké nájsť najlepšiu ceruzku na obočie? Ktorá z nich je najviac odporúčaná? Oplatí sa prezrieť si nižšie uvedený rebríček a investovať do ceruzky najvyššej kvality, ktorá má dlhotrvajúci účinok a výsledok. Najlepšia ceruzka na obočie je dostupná a čaká kým bude vaša!

Aké výsledky majú ceruzky na líčenie obočia?

+ viacúčelové

+ dá sa nimi vytvoriť kompletný make-up obočia .

+ nakreslia chýbajúce chĺpky

+ vytvoria správny tvar obočia

+ sú neuveriteľne presné a šikovné

+ malé, ľahké, zmestia sa do kabelky

Najviac odporúčané ceruzky na obočie. NÁŠ VÝBER

1. Nanobrow Eyebrow Pencil – najlepšia ceruzka na obočie

ceruzka na obočie nanobrow

Vysnívaná ceruzka na obočie! Fantastické farby, jemná konzistencia, hladko sa kĺže po pokožke, vytvorí precízny, fenomenálny make-up. Je to často používaný produkt, ktorý si pochvaľujú bežní zákazníci, ako aj profesionálni vizážisti. Ponúka štyri krásne rafinované odtiene. Neutrálne farby oslovia tých, ktorí majú studený ale aj teplý typ pleti. Jej ultra tenký hrot z vás urobí experta na kreslenie drobných chĺpkov a na zakrytie riedkych oblastí. Ceruzka je vysúvateľná, takže ju netreba strúhať. Zloženie je veľmi efektívne, ale čo cena? Vynikajúca! Nie je sa na čo sťažovať, a tak nahlas vyhlasujeme: Nanobrow Eyebrow Pencil je najlepšia ceruzka na obočie!

Oficiálna webová stránka: www.nanobrow.sk

2. Anastasia Beverly Hills Brow Wiz

Nie je najvyššie umiestnená v našom rebríčku, ale je… takmer dokonalá! Nemôže tomu byť inak, keďže je to jedna z prvých vysúvacích ceruziek vybavená aj kefkou, ktorú vytvorila známa tvorkyňa Anastasia Soare. Túto ceruzku na obočie odporúčajú profesionálni vizážisti: páči sa im, pretože je na výber dvanásť odtieňov. Produkt, ktorý vyrobila „kráľovná obočia“ vyčaruje rýchly a krásny make-up. Oslní vás svojou pigmentáciou, neuveriteľnou jemnosťou a dlhotrvajúcimi výsledkami. Make-up obočia urobený pomocou Brow Wiz je určite veľmi precízny a profesionálny. Škoda len, že je taká drahá.

3. Fenty Beauty Brow MVP Ultra Fine Brow Pencil & Styler

Ceruzka Fenty Beauty je Rihannina pýcha a radosť. Jej produkty si zaslúžia vysoké miesto v našom rebríčku, pretože sú rozhodne tej najvyššej kvality. Ceruzka Ultra Fine Brow Pencil & Styler je veľmi známa a často odporúčaná, pretože ju vytvorila známa hudobná hviezda. Je však aj viacero iných dôležitých aspektov, ktoré treba zvážiť, nielen jej popularita. Možno to nie je najlepšia ceruzka v našom rebríčku (jej cena je diskvalifikujúca), ale stále má mnoho výhod, ako je široká škála farieb (celkovo štrnásť odtieňov), vodeodolné a trvácne zloženie. Má nezvyčajnú kefku: vôbec sa nepodobá na typickú kužeľovitú kefku. Jej tvar má uľahčiť tieňovanie. Je naozaj lepšia a prevratnejšia? Toto je individuálna záležitosť.

4. CLINIQUE Quickliner For Brows

Je to dobrá ceruzka na obočie, vhodná aj na veľmi citlivú pokožku, náchylnú na podráždenie. Produkt vám umožní nakresliť super tenké čiarky, zatiaľ čo jeho pekné pigmenty vytvoria pekný a živý vzhľad. Nie je to bežná voľba, čo je ale škoda, pretože jej výsledky sú dosť pekné. Ceruzka celkom dobre zafarbí, zvýrazní a definuje obočie. Príjemné zloženie udržuje bezchybný vzhľad obočia a zachová ho v dobrom stave po celý deň. Rovnako ako tie predchádzajúce – netreba ju strúhať.

5. Benefit Cosmetics Precisely, My Brow Pencil

Benefit je dizajnérska ceruzka na obočie, ktorá sa stala virálnou na sociálnych sieťach. Produkty Benefit si získali povesť pre ich pomerne vysokú kvalitu a uspokojivý make-up. Táto ceruzka na obočie sa dostala do nášho rebríčka, pretože je veľmi trvácna a vodeodolná. Výrobca tvrdí, že make-up vydrží až 36 hodín… Ale veríme, že aj tak by ste nechceli byť tak dlho bez odstránenia make-upu. Čo sa odličovania týka – ceruzka sa ťažko odstraňuje a budete musieť na pokožku celkom dosť tlačiť. Ďalšou výhodou je jej široká škála farieb. Ceruzka je navyše veľmi odolná: nemusíte sa báť, že sa zlomí. Aj keď to nie je najlepšia ceruzka na obočie, miesto v našom rebríčku si zaslúži.

6. Urban Decay Brow Blade

Urban Decay je značka, ktorá je známa svojimi skvelými očnými tieňmi – ich paletky sú známe po celom svete. Je aj ich ceruzka na obočie veľkým hitom? Aj keď je u nás na poslednom mieste, nepochybne sa pohodlne používa: veľmi mäkký, mierne krémový hrot je jedinečný! Majte však na pamäti, že by ste ňou na pokožku nemali príliš tlačiť, pretože sa bohužiaľ ľahko zlomí. Ceruzka Urban Decay má vodeodolné zloženie, zatiaľ čo jej hrot je taký tenký, že umožňuje maximálnu presnosť. Cena by mohla byť nižšia, najmä vzhľadom na to, že tuha nie je až taká dlhá… Zaujímavé je, že ceruzka je vybavená štetcom, nie kefkou. Stačí štetec na to, aby linky dobre splynuli? To je ďalšia individuálna záležitosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *