Zmyselné riasy už za 10 minút s DIY Lash Extensions od Nanolash!

Každá žena by mala mať prirodzene husté a definované mihalnice. Bohužiaľ, vo väčšine prípadov je to ďaleko od pravdy. Väčšina žien má jemné a tenké mihalnice a špirála nie vždy prinesie uspokojivé výsledky. S DIY Eyelash Extensions od Nanolash to však môžete zmeniť!

Môžete si predĺžiť riasy za 10 minút?

Mať mihalnice ako Kim Kardashian alebo iné celebrity, je časovo náročné. Najprv si musíte nájsť vizážistku, ktorej môžete dôverovať, a potom musíte stráviť viac ako 3 hodiny na stoličke. Tradičné predĺženie rias je semi-permanentné, takže po niekoľkých týždňoch začnú rednúť. Takže sa celý proces musí zopakovať.

A preto mnoho žien uprednostňuje iné riešenia a nie tradičné predlžovanie rias. A ešte k tomu, po niekoľkých rokoch takýchto ošetrení vám môžu mihalnice začať vypadávať a budú ešte slabšie. Okrem toho, výsledok tohto ošetrenia nemôžete zmeniť počas niekoľkých týždňov. Potom si musíte riasy doplniť, a to znamená ďalšie výdavky a drahocenný čas.

Teraz si však môžete doma rýchlo predĺžiť riasy aj sama. V dnešnej dobe si každá žena môže predĺžiť riasy aj sama doma len za 10 minút. A čo viac, výsledok vydrží aj 5 dní!

Čo sú DIY Lash Extensions a ako fungujú?

Klastrové riasy DIY Lash Extensions na domáce predlžovanie mihalníc je produkt od Nanolash, s ktorým si jednoducho predĺžite riasy aj doma. Nanášanie netrvá dlhšie ako 10 minút a navyše dlho vydrží!

Tieto falošné riasy sa predávajú v puzdre. Puzdro obsahuje 36 hotových zväzkov mihalníc na domáce použitie. Môžete si vybrať mihalnice z 8 rôznych štýlov a v každom puzdre sú zväzky v 3 dĺžkach (10, 12 a 14 mm).

Tiež si môžete zakúpiť kompletnú sadu na domáce predlžovanie rias. Obsahuje bonder, sealer, remover a pomôcku na aplikáciu rias od spoločnosti Nanolash. Všetky doplnky sú navrhnuté tak, aby bolo domáce predlžovanie rias ešte jednoduchšie.

Samotné nanášanie mihalníc sa skladá z 3 jednoduchých krokov. Stačí keď si len:

  • nanesiete tenkú vrstvu bondra a počkáte 30-60 sekúnd, kým bude poriadne lepiť;
  • aplikátorom si nanesiete zväzky rias asi 1 mm od línie rias a jemne ich pritlačíte k vašim mihalniciam;
  • nanesiete na riasy sealer, aby ste odstránili lepkavú vrstvu.

Dokonca aj dámy, ktoré nemajú predchádzajúce skúseností s predlžovaním rias by nemali mať žiaden problém s týmito klastrovými mihalnicami!

umelé mihalnice

Prečo sú DIY Lash Extensions výnimočné?

Klastrové mihalnice DIY Eyelash Extensions sú pomerne nový produkt. Na trhu sa objavili len nedávno, no už teraz sa môžu pochváliť veľa pozitívnymi hodnoteniami. Niet pochýb o tom, že je to prémiový produkt. Klastrové mihalnice na domáce použitie od spoločnosti Nanolash sú špeciálne pretože sú:

  • mäkké – je prakticky nemožné aby ste ich cítili;
  • flexibilné – ľahko sa prispôsobia tvaru oka a pripevnia k línii rias;
  • široký výber- vyberte si z 8 štýlov: môžete si spraviť prirodzený look, alebo si spravte mihalnice typu „Russian Volume“.

kvalitné – tieto mihalnice dokonale imitujú prírodné riasy a nevyzerajú falošne.

Vďaka tomu už tisíce žien na celom svete dôverujú klastrovým riasam na domáce použitie od spoločnosti Nanolash. Určite nie sú sklamané!

predlžovanie mihalníc

Klastrové mihalnice od Nanolash – zhrnutie

Klastrové riasy na domáce nalepovanie od Nanolash sú prelomové v domácej úprave rias. Môžeme naisto povedať, že tieto ľahké zväzky mihalníc dokážu zmeniť vzhľad každej ženy a ich nalepenie trvá len 10 minút.

DIY Lash Extensions sa jednoducho nanášajú a dlho vydržia, až 5 dní. Tieto mihalnice sú ideálne riešenie pre dámy, ktoré nemajú čas alebo si nechcú dať urobiť semi-permanentné predĺženie rias. A čo viac, každá žena si môže dokonale prispôsobiť hotové klastrové riasy na svoje potreby, pretože Nanolash má široký výber možností!