Výber najlepších špirál. S ktorými špirálami si vyčaríte krásne a dlhé riasy, ako zo salónu?

Mihalnice – jemné chĺpky, ktoré poskytujú očiam ten najkrajší rám. Ale bez náležitej starostlivosti budú takmer neviditeľné. A preto mnoho žien na celom svete hľadá dokonalú špirálu. Zostavili sme tento rebríček s cieľom rozptýliť akékoľvek pochybnosti a aby ste si mohli vybrať špirálu, ktorá bude vždy spoľahlivá!

Prečo je špirála taká dôležitá počas každodenného make-upu?

Niet pochýb o tom, že maskara je jedinečný produkt na líčenie. Často môžete vyjsť z domu bez základu alebo očnej linky, ale asi nikdy sa nevzdáte použitia špirály. Práve špirála vám umožní definovať oči a využiť potenciál vášho pohľadu, a to len za pár minút.

Teoreticky, krásne a dlhé riasy najviac prispievajú k vzhľadu každej ženy, takže by nemalo byť prekvapujúce, že im venujú toľko pozornosti.

Každá špirála by mala zabezpečiť:

  •  neprekonateľne dlhé riasy;
  • neprekonateľne husté a výrazné riasy;
  • starostlivosť o mihalnice vďaka zloženiu, ktoré obsahuje oleje a rastlinné výťažky, aby každodenné líčenie nemalo negatívny vplyv na stav vašich mihalníc.

Ukázalo sa, že nájsť špirálu, ktorá spĺňa všetky vyššie uvedené požiadavky, nie je také ťažké. Vyžaduje si to však určité odhodlanie.

Špirály, ktoré plnia svoju úlohu – rebríček TOP 4

 Ktorú špirálu sa teda oplatí vybrať? Ktorá z nich nám poskytne fenomenálne výsledky hneď od prvého ťahu kefky? Je to tak, takéto produkty existujú a sú zahrnuté v nasledujúcom rebríčku!

1. Špirála od Nanolash

najlepšia maskara

Každé poradie má víťaza. V tomto prípade je len jedna možnosť – je to špirála od Nanolash. Pochádza od renomovanej a uznávanej kozmetickej značky. K jej kvalite nie sú žiadne výhrady.

Špirálu od Nanolash si môžete zakúpiť v dvoch verziách. Môžete si vybrať zo zahusťovacej špirály – Nanolash Volume Up Mascara, alebo si vyberte špirálu na predlžovanie a natočenie, Nanolash Length & Curl Mascara. Takto špirálu môžete prispôsobiť svojim potrebám.

Špirála, ktorú značka Nanolash nedávno uviedla la trh, má dokonalú kefku. Je dokonale tvarovaná a je vyrobená z kvalitného silikónu. Vďaka tejto kefke si budete môcť naniesť špirálu bez hrudiek a bez zafarbenia viečok. Treba zmieniť aj jej výdrž. Špirála od Nanolash sa neotiera ani nerozmazáva. Vzhľadom na všetky vyššie uvedené skutočnosti nie je divu, že sa táto špirála stala obľúbenou u žien na celom svete.

2. Lashcode Mascara

najlepšia maskara

Ďalší produkt, ktorý by ste mali zvážiť pri výbere najlepšej špirály, je Lashcode Mascara. Táto špirála predlžuje a zahusťuje, a tiež sa rýchlo stala obľúbenou medzi ženami.

Lashcode Mascara sa dodáva s dokonale tvarovanou kefkou, ktorá uľahčuje oddeľovanie rias. Vďaka tejto kefke si môžete špirálu rovnomerne natrieť a vychutnať si pekný make-up. Špirála je tiež veľmi trvácna. Neodpadáva a nelúpe sa ani po celodennom nosení.

Hoci špirála od Lashcode nie je vodeodolná, pri kontakte s vlhkosťou sa nerozmazáva.

3. Bobbi Brown Extreme Party Mascara

Na ďalšom mieste sa umiestnila Bobbi Brown Extreme Party Mascara . Má pomerne hustú konzistenciu, ktorá uľahčuje nanášanie na mihalnice. Rýchlo schne, čo je tiež dôležité. Zákazníčky si všimli, že na dosiahnutie kompletného predĺženia je potrebné použiť dve vrstvy výrobku.

Na druhej strane výdrž je pomerne priemerná. Niekedy sa stáva, že ku koncu dňa sa špirála začne odlupovať. Kefka, ktorá sa dodáva s výrobkom, je štandardná, takže by počas nanášania nemala spôsobovať žiadne väčšie problémy.

4. Isadora Flashing Volume Mascara

 Isadora Flashing Volume Mascara je ďalšia špirála s celkom dobrými online recenziami a pomerne solídnym výkonom. V prvom rade stojí za zmienku, že zákazníčky oceňujú, že výrobok je relatívne trvácny. Nemala by sa šúpať alebo drobiť, pokiaľ si príliš nepretierate oči. Pri kontakte s vlhkosťou sa však špirála môže trochu rozmazať.

Bohužiaľ, kefka je najväčší problém. Je oveľa kratšia ako pri ostatných štandardných špirálach. Okrem toho má tiež krátke štetiny, pripomínajúce malé hroty, rozmiestnené v rovnomerných radoch. Preto je ťažšie počas nanášania dosiahnuť na mihalnice v kútikoch očí a môžete sa vám stať, že sa vám riasy zlepia.

Ako si máte vysvetliť tento rebríček najlepších špirál? No, akokoľvek chcete! Určite stojí za to venovať väčšiu pozornosť špirálam od Nanolash a Lashcode. Pri konečnom výbere by ste sa však mali zamerať predovšetkým na vaše očakávania a preferencie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *