Lifting a laminácia mihalníc doma? Vyberte si Nanolash Lash Lift Kit a vychutnajte si svoj podmanivý pohľad!

Dlhé a krásne riasy bez toho, aby ste vyšli z domu? Mnoho žien sa spolieha iba na klasické klieštiky na mihalnice a špirálu. Dokážete však s týmito nástrojmi vždy dosiahnuť uspokojivé výsledky? Nie vždy. Lifting mihalníc je alternatívne riešenie, ktoré vám umožní dosiahnuť trvácne výsledky. S Nanolash Lash Lift Kit si môžete toto ošetrenie spraviť sama doma!

Prečo si vybrať lifting a lamináciu rias?

Mihalnice, rovnako ako vlasy, potrebujú na to aby rástli stimuláciu a správnu regeneráciu. Treba si však uvedomiť, že špirála a dokonca aj umelé riasy môžu negatívne ovplyvniť stav prirodzených mihalníc.

Bohužiaľ, keď je štruktúra rias poškodená, mihalnice nevyzerajú dobre. Môžete si všimnúť, že vyzerajú oveľa kratšie, sú príliš rovné a často aj tenké. Vtedy môže používanie rôznych produktov priniesť ešte horšie výsledky.

Lifting a laminácia mihalníc s Nanolash Lift Kit je perfektné riešenie. Samotný lifting rias je populárne ošetrenie, ktoré zvyčajne robia kozmetičky. Nemusí to však tak byť vždy. Súprava od renomovanej a obľúbenej značky Nanolash vám umožní si spraviť litfing rias v pohodlí domova.

Domáca laminácia rias môže mihalnice nielen predĺžiť a natočiť, ale aj do hĺbky vyživiť a zvlhčiť.

Domáca laminácia rias - Nanolash Lift Kit

Ako sa robí laminácia rias doma so súpravou Nanolash Lift Kit?

Vykonanie laminácie a liftingu mihalníc so súpravou od Nanolash je veľmi jednoduché. Na úvod spomenieme, čo súprava vlastne obsahuje. Obsahuje:

  • 3 výrobky na kompletný lifting rias – sú jasne označené a očíslované podľa poradia ich nanášania;
  • Lift Lash Glue – lepidlo na pripevnenie silikónových podložiek;
  • Silikónové podložky (3 páry v 3 veľkostiach) a ďalšie doplnky potrebné na ošetrenie.

Celý proces by sa mal začať prípravou mihalníc. Treba si ich správne vyčistiť a vysušiť. Potom oddeľte spodné od horných rias pomocou priložených vankúšikov a nalepte si silikónové podložky vo zvolenej veľkosti. Potom už len dodržiavajte nasledujúce pokyny:

  • naneste Step 1 – Lift, asi 1 milimeter od línie rias a nechajte ho pôsobiť asi 7-10 minút;
  • odstráňte produkt suchým aplikátorom a rovnako naneste Step 2 – Fix a počkajte ďalších 7-10 minút, potom produkt odstráňte vlhkým aplikátorom;
  • rovnako naneste Keratin Booster – Step 3 a produkt si odstráňte po 7-10 minútach.

Nakoniec stačí, ak si odstránite silikónové podložky a hneď si môžete vychutnať viditeľný výsledok. Vo všeobecnosti, výsledok by mal vydržať približne 8 týždňov. Musíte však vziať do úvahy, že trvanlivosť do značnej miery závisí od pôvodného stavu vašich rias.

Oplatí sa vyskúšať lifting a lamináciu rias so súpravou od Nanolash?

Teraz, keď už vieme, čo je to lifting rias so súpravou od Nanolash a ako si ho spraviť doma, mali by sme zvážiť, či naozaj stojí za to. Ukázalo sa, že ošetrenie spravené v pohodlí domova má mnoho výhod. Medzi najväčšie z nich patria:

  • úspora času a peňazí;
  • hĺbková výživa a regenerácia rias;
  • definované a natočené, dlhšie a hustejšie riasy.

Každý, kto si spraví lifting podľa návodu, si bude môcť vychutnať okamžité výsledky. Používanie Nanolash Lift Kit je veľmi jednoduché a nemalo by spôsobiť žiadne problémy.

Domáca laminácia mihalníc je spôsob, ako si vylepšiť stav rias len za pár minút. Žiadna žena určite nebude ľutovať, že si toto ošetrenie na mihalniciach spravila. Vďaka liftingu rias budete môcť zabudnúť na klieštiky na riasy alebo nanášanie niekoľkých vrstiev špirály. Váš ranný make-up bude oveľa príjemnejší a predovšetkým už nebude trvať tak dlho. Vyskúšajte si súpravu Nanolash Lash Lift Kit na vlastnej koži.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *