Máte krátke a rovné riasy?

Aj ja som také mala, ale už to neplatí. Odkedy používam Nanolash, sérum, moje riasy sú super dlhé! Nechcela som tomu uveriť, ale tento výrobok naozaj účinkuje.

Short, straight lashes?

Kým som objavila Nanolash, 4 mesiace dozadu, moje riasy boli krátke a tenké. Z mojich predchádzajúcich príspevkov si iste pamätáte, že nepoužívam maskaru. Mám riasy proste tak krátke, že ich ani nemôžem uchopiť do klieštikov na točenie, ani tá maskara teda na nich vôbec nedrží. A ak si ju tam už nejako dám, tak sa mi do piatich minút tak roztečie, že ani poriadne nevidím. Počula som o prípravku Latisse, ale keď som sa opýtala doktora, povedal, že u nás sa nepredáva. Navyše Latisse je vraj dosť dráždivý, môže poškodiť zrak a zmeniť farbu dúhovky na hnedú. Mám krásne zelené oči, takže to určite neriskujem. Potom som čítala Annin blog a videla som fotky, aké má super riasy vďaka prípravku Nanolash. Tak som si ho tiež zohnala, objednala som ho online a používam ho. A som rada, že som sa rozhodla pre Nanolash, pretože som sa fakt zmenila na nepoznanie.

Je to úžasné a neuveriteľné, ale moje riasy sú hustejšie a v medzerách mi vyrastajú nové. A nikdy som ich nemala tak dlhé. Stále som v šoku, keď sa pozriem do zrkadla. Urobím fotky a pošlem ich sem, sľubujem. Neviem nájsť foťák, lebo som sa presťahovala na druhý koniec mesta a stále ešte vybaľujem. Nanolash mi odporučili v kozmetickom salóne, že je najefektívnejší. A musím s nimi súhlasiť.

Bolo pre mňa dosť dôležité, aby výrobok bol z prírodných ingrediencií, aby bol pre mňa bezpečný, žiadna chémia. Takže so rada, že som ho našla. Budem ho isto používať aj naďalej. Dobre sa to počúva, keď mi priatelia hovoria komplimenty na moje krásne riasy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *