TOP 3 špirály na obočie. Naše odporúčania!

Nudí vás už make-up obočia s pomádou, tieňmi, alebo ceruzkou na obočie? Skúste špirálu na obočie! Špirála na obočie pripomína bežnú špirálu na mihalnice, ale má inú konzistenciu. Ale ako si vybrať tú najlepšiu, keď ich je teraz na kozmetickom trhu toľko? Aby sme vám uľahčili rozhodovanie, vybrali sme tie najlepšie a najpozoruhodnejšie špirály na obočie.

TOP 3 ŠPIRÁLY NA OBOČIESnívate o perfektnom vzhľade na každú príležitosť? Nemohli ste prísť na lepšie miesto. Nanobrow Shape Mascara je náš favorit a nesporný víťaz na kozmetickom trhu. Špirála od Nanobrow ľahko zakryje medzery a riedke oblasti a vďaka tomu si spravíte trojrozmerný efekt. Obočie bude husté a objemné a zároveň bude vyzerať veľmi prirodzene. Je dostupná v 3 jemných odtieňoch, ktoré sa ľahko prispôsobia vašim črtám. Táto špirála udrží vaše obočie zafixované a budete mať vytúžený tvar po celý deň. Výživné zloženie s obsahom oxidu kremičitého ošetrí vaše obočie a dodáva mu jemnosť a odolnosť. Bude vyzerať skvele aj bez make-upu! Odteraz bude vaše každodenné líčenie obočia trvať len chvíľku a zakaždým bude vyzerať veľkolepo. Dokonale tvarované obočie je nutnosťou! Dômyselná kefka perfektne vytvaruje a upraví chĺpky na obočí a príjemná konzistencia rýchlo pokryje všetky chĺpky, špirála netvorí hrudky. Vydrží až 24 hodín a navyše chráni obočie pred poškodením. Funguje skvele ak máte tenké a riedke, ale aj hrubé a nepoddajné obočie. Nanobrow Brow Mascara má len lichotivé online recenzie. Ženy ju oceňujú pre jej ľahké zloženie, jednoduché použitie, precíznu, ergonomickú kefku a samozrejme – veľkolepý a trvácny výsledok. Precízny make-up obočia nebol nikdy taký jednoduchý!

Viac: www.nanobrow.sk

2. miesto Dior Diorshow On Set Brow


Nepochybne, to je jedna z najpopulárnejších špirál na obočie. Obsahuje 90% prírodných zložiek. Starostlivo vybrané zložky ošetrujú obočie a vyživujú ho zvnútra. Preto bude vaše obočie vždy vyzerať prirodzene krásne. Vyberte si jednu z jemných farieb a každý deň oslníte svojim fenomenálnym make-upom. Špirála na obočie od Dioru je vodeodolná a vydrží 24 hodín. Zloženie obohatené o mikrovlákna vám spraví maximálny objem obočia bez toho, aby obočie stuhlo. Neutrálne a univerzálne odtiene sa hodia všetkým. Prirodzená úprava vyzerá krásne a fenomenálne. Ak sa vám páči minimalizmus, budete milovať make-up „bez make-upu“, ktorý si môžete spraviť. Pre jemnú definíciu obočia naneste špirálu od strednej časti obočia smerom k špičke obočia. Zaručujeme vám veľkolepý výsledok!

3. miesto Kiko Eyebrow Fibers Colored Mascara


Táto farebná špirála na obočie s pridanými vláknami sa skvele hodí na tvarovanie a vyplnenie obočia. Odteraz bude make-up čistým potešením. Farebná špirála na obočie Kiko vytvorí moderný lesklý efekt. Gélové zloženie sa ľahko nanáša a nerobí hrudky. Jemne sa kĺže po obočí a vyplňuje ho jednou z krásnych neutrálnych farieb, ktoré sa hodia každej žene. Prirodzená a mäkká výplň a lesklý povrch lákajú mnoho spokojných zákazníkov na celom svete. Špeciálna mini kužeľovitá kefka nanesie špirálu precízne a rovnomerne. Produkt bol dermatologicky testovaný, takže je naozaj bezpečný na použitie. Je to perfektný spôsob, ako dosiahnuť presne tvarované a definované obočie, ktoré bude celý deň vyzerať bezchybne. Špirála od Kiko skvele prekryje medzery a riedke oblasti a zároveň vám poskytne vytúžený trojrozmerný efekt.