Čokoládový bronzer, môj nový obľúbenec!

Aj keď je ešte stále leto, už cítim v kostiach prichádzajúcu jeseň. Neviem ako vy, ale ja musím stále myslieť na tmavú čokoládu, keď sa vonku rýchlo stmieva a prší. A viete, čo som zohnala v letnom výpredaji u Sephora? So zľavou som tam kúpila perfektný bronzer, ktorý vám dodá opálený vzhľad aj na jeseň a v zime.chocolatesoleil2

Bourjois ‘Délice de Poudre’ vyzerá ako čokoládová tyčinka a tiež tak vonia. Je dostupný v dvoch odtieňoch: olive-toned je tmavší a svetlejší má názov perfect pale. Kúpila som si ten tmavší, lebo som si myslela, že bude skvelý na kontúrovanie. A musím povedať, že je to jeden z najlepších bronzerov, aké som kedy mala. Dlho som používala Nars Laguna ale The Chocolate Bronzer vyzerá rovnako skvelý.
Zistila som že nemusím použiť veľa prípravku, ak chcem dosiahnuť prirodzený opálený vzhľad. Je skvelý na zvýraznenie kontúr lícnych kostí a sánky. Je matný ale pri bližšom pohľade vidíte drobné lesklé čiastočky, ktoré rozjasňujú tvár.

chocolatesoleilBronzer je balený v kompaktnom magnetickom púzdre z kartóna. Vo vnútri nájdete čokoládovú tyčinku. Balenie a celý tento nápad je skvelý, ale chýba mi v ňom malé zrkadielko a štetec na aplikáciu. A tiež som si všimla, že ak si ho dám priveľa, má dosť oranžovú farbu.

Celkovo môžem povedať, že som s nákupom spokojná. Nie je to priveľmi drahý produkt a môže bez problémov konkurovať aj oveľa drahším značkám. Ak máte radi vôňu čokolády, určite vás Délice de Poudre poteší.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *