Lashcode – prekvapivo dobrá maskara!

Maskara Lashcode patrí do tohto druhu produktov, ktoré prekvapia od prvého momentu.

Sme si dobre vedomí skutočnosti, že pokiaľ ide o riasenku, je to prvý okamih, ktorý sa počíta, okamih, kedy sa na to dostaneme; posudzujeme jeho vyhliadky a snažíme sa odhadnúť, čo sľubuje, čo táto malá fľaša skrýva. Odskrutkujeme ju a skúmame kefu bez toho, aby sme si boli vedomí toho, že podvedome vytvárame najdôležitejšie stanovisko týkajúce sa riasenky, ktorú držíme.

Lashcode maskara nesklame v žiadnom stupni. Od prvého okamihu budete okúzlený elegantnou jednofarebnou jemne pretočenou fľašou, ktorá skrýva silikónovú kefku s dokonalými rozmermi a dobre premyslenou ergonómiou, ktorá uľahčuje nanášanie na riasy všetkých typov, vzhľadu a štruktúry.

Lashcode je maskara, ktorá udivuje počas aplikácie make-up

Váš make-up bude výnimočne presný, pretože efekt rozšírenia, zahustenia a oddeľovania rias môže byť získaný zázračne rýchlym spôsobom. Lashcode robí používanie maskary čistým potešením bez toho, aby sme sa nútili robiť opravy.

Štetka elipsovitého tvaru, dostatočná pružnosť a husto usporiadané štetiny dosahujú každú riasu, zachytávajú aj mimoriadne krátke riasy a potiahne ich s maskarou, ktoré na očných viečkach nezanechajú škvrny ani šmuhy. Ergonomická štetka značky Lashcode nanáša intenzívnu čiernu farbu línie rias a zhrubnutie vzhľadu. Vďaka eliptickému tvaru, kefka uľahčuje aplikáciu nerušeného make-upu na horné a dolné riasy. Dosiahne aj na najnáročnejšie miesta, ktoré sú okrajmi očí a krátke, pružné a veľmi tenké riasy.

Lashcode je riasenka, ktorá zlepšuje vzhľad rias

Jedná sa o trvanlivú riasenku perfektnej, zamatovej konzistencie, ktorá neposkytuje len dlhú životnosť make-upu, ale hlavne to spôsobuje, že riasy vyzerajú skvelo. Vďaka maskére Lashcode sa riasy stávajú:

 • dokonca až 3 krát dlhšie,
 • presne oddelené a dokonale pokryté od koreňov až po špičky
 • husté a plné objemu
 • intenzívne čierne vďaka pigmentom s vysokou nasýtenosťou
 • husté, zamatové a elastické.

Lashcode vie, že krása ide ruka v ruke so zdravím

Z tohto dôvodu riasenka obsahuje množstvo vysoko kvalitných, prírodných liečebných látok, ktoré každý deň regenerujú a skrášľujú riasy, čím sa stávajú elastickými, lesklými, plnými objemu a výživy. Navyše farba rias sa stáva intenzívnejšia po celej dĺžke.

Extrakt zo sójových výhonkov, výťažok z pšeničných výhonkov, baikaleín a arginín sú zodpovedné za výstuž rias. To zase má za následok podporu rastu rias a potlačenie vypadávania. Okrem toho sú každodenne riasy chránené proti poškodeniu, keď sa zvlhčujú a vyhladzujú.

Lashcode maskara bude jasné, ako krásne a zvodné môžu byť vaše riasy. Je to riasenka, ktorá udivuje až do poslednej kvapky. Navyše tento kozmetický výrobok prekvapuje svojou spoľahlivosťou pri každej situácii a pri všetkých klimatických podmienkach.

23 komentárov “Lashcode – prekvapivo dobrá maskara!”

 1. Marta Z

  Veľmi sa mi páči balenie, vyzerá luxusne;)

  Odpovedať
 2. Sofia19

  Tak dlho-trvajúca! Je skvelé, že až do posledného použitia je stále skvelá, mám na mysli žiadne vysychanie, žiadne odlupovanie, žiadne hrudky.

  Odpovedať
 3. Máňa

  Rovnaké ako na začiatku. Mnohé maskary po niekoľkých dňoch nefungujú tak, ako by mali, pretože hneď po ich otvorení je bežné, že majú zhluky rias. To je skvelé hneď od začiatku.

  Odpovedať
 4. Nespalka

  Moja obľúbená riasenka! <3

  Odpovedať
 5. Agne$

  Účinok je neuveriteľný. Nie je potrebné používať viac vrstiev, aby boli riasy dlhé a husté. Kefka má tvar, ktorý umožňuje dosiahnuť aj tie krátke riasy v rohoch očí. Pre mňa funguje skvelo a môžem ju odporučiť s čistým svedomím.

  Odpovedať
 6. Anna

  Musí byť jedinou riasenkou, ktorá sa tak dobre stará o riasy

  Odpovedať
 7. Oferta

  Je to ako 2v1?

  Odpovedať
 8. KrásaJoAnne

  Testovala som ju a som prekvapená. Veľká kvalita a krásna elegantná fľaša. Riešte výrazne zdôraznenie a zvlnenie. Účinok je prirodzený, kefka oddeľuje riasy tak, aby ste nemali pavúka. Som si istá, že sa budem držať tohto produktu.

  Odpovedať
 9. Ruženka

  Toto je môj darček k narodeninám a bola som rovnako šokovaný ako vy, myslím, že riasenka je tak dobrá. Ani som nevedela, že taká riasenka existuje. Páči sa mi, že riasenka nie je vodotesná a nejako zostáva na riasach nezmenene po celý deň; ani sa neoluuje, ani nerozmazáva. Odporúčam túto riasenku

  Odpovedať
 10. Iga93

  Zomrela by som, keby som ju nemala:)

  Odpovedať
 11. Paula

  pre mňa je to len pravidelná riasenka, ale je ok. pekná fľaša, ale preferujem tradičné kefky

  Odpovedať
 12. Margareta

  Vynikajúca riasenka, ale nevyhovuje každému vrecku

  Odpovedať
  • KrásaJoAnne

   Nie je to najlacnejší kozmetický výrobok, ale keď vezmeme do úvahy skutočnosť, že je naozaj trvácna a efektívna, cena prestane byť vysoká

   Odpovedať
   • Linda

    je to efektívne, pretože nemusíte opravovať počas jedného dňa

    Odpovedať
 13. Dorothy97

  nie je veľa maskár, ktoré kondicijujú riasy. Väčšina z nich dehydratuje riasy v určitej miere. Túžim ju vyskúšať:)

  Odpovedať
 14. not_a_morning_person

  Kde ju môžem kúpiť? Hľadala som tento produkt v mnohých obchodoch a nemohla som ho nájsť 🙁

  Odpovedať
  • S.

   Je k dispozícii na internete. Objednajte si ju na oficiálnej webovej stránke

   Odpovedať
 15. Lucy35

  Riasenka je skvelá! Produkt je rovnomerne aplikovaný a riasy sú dobre oddelené, aj keď máte 3 vrstvy:)

  Odpovedať
 16. Eve10

  Skvelé ingrediencie

  Odpovedať
 17. Gingerr

  ešte som ju nepoužila, ale rada by som ju vyskúšala, či je tak dobrá. Stále nemôžem nájsť dobrú maskaru.

  Odpovedať
  • Maya22

   Ja to isté! Dokonca aj keď si myslíte, že je to ona, konečne, našli ste tú dokonalú, ukáže sa, že sa vysychá v strede alebo robí šmuhy a drolí sa, alebo je ťažké ju odstrániť.

   Odpovedať
 18. zuza

  Krásne dlhé, prirodzene vyzerajúce riasy. Som si istá, že si kúpim ďalšie kusy.

  Odpovedať
 19. Ilo93

  Pri použití viac ako dvoch vrstiev je efekt falošných rias skutočne krásny. Žiadne hrudky, žiadne zlepence. Dokonalosť. Len ak by to bola trochu lacnejšia, ale mám takú kvalitu, že to stojí za to.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *