Maskara Lashcode patrí do tohto druhu produktov, ktoré prekvapia od prvého momentu.

Sme si dobre vedomí skutočnosti, že pokiaľ ide o riasenku, je to prvý okamih, ktorý sa počíta, okamih, kedy sa na to dostaneme; posudzujeme jeho vyhliadky a snažíme sa odhadnúť, čo sľubuje, čo táto malá fľaša skrýva. Odskrutkujeme ju a skúmame kefu bez toho, aby sme si boli vedomí toho, že podvedome vytvárame najdôležitejšie stanovisko týkajúce sa riasenky, ktorú držíme.

Lashcode maskara nesklame v žiadnom stupni. Od prvého okamihu budete okúzlený elegantnou jednofarebnou jemne pretočenou fľašou, ktorá skrýva silikónovú kefku s dokonalými rozmermi a dobre premyslenou ergonómiou, ktorá uľahčuje nanášanie na riasy všetkých typov, vzhľadu a štruktúry.

Lashcode je maskara, ktorá udivuje počas aplikácie make-up

Váš make-up bude výnimočne presný, pretože efekt rozšírenia, zahustenia a oddeľovania rias môže byť získaný zázračne rýchlym spôsobom. Lashcode robí používanie maskary čistým potešením bez toho, aby sme sa nútili robiť opravy.

Štetka elipsovitého tvaru, dostatočná pružnosť a husto usporiadané štetiny dosahujú každú riasu, zachytávajú aj mimoriadne krátke riasy a potiahne ich s maskarou, ktoré na očných viečkach nezanechajú škvrny ani šmuhy. Ergonomická štetka značky Lashcode nanáša intenzívnu čiernu farbu línie rias a zhrubnutie vzhľadu. Vďaka eliptickému tvaru, kefka uľahčuje aplikáciu nerušeného make-upu na horné a dolné riasy. Dosiahne aj na najnáročnejšie miesta, ktoré sú okrajmi očí a krátke, pružné a veľmi tenké riasy.

Lashcode je riasenka, ktorá zlepšuje vzhľad rias

Jedná sa o trvanlivú riasenku perfektnej, zamatovej konzistencie, ktorá neposkytuje len dlhú životnosť make-upu, ale hlavne to spôsobuje, že riasy vyzerajú skvelo. Vďaka maskére Lashcode sa riasy stávajú:

  • dokonca až 3 krát dlhšie,
  • presne oddelené a dokonale pokryté od koreňov až po špičky
  • husté a plné objemu
  • intenzívne čierne vďaka pigmentom s vysokou nasýtenosťou
  • husté, zamatové a elastické.

Lashcode vie, že krása ide ruka v ruke so zdravím

Z tohto dôvodu riasenka obsahuje množstvo vysoko kvalitných, prírodných liečebných látok, ktoré každý deň regenerujú a skrášľujú riasy, čím sa stávajú elastickými, lesklými, plnými objemu a výživy. Navyše farba rias sa stáva intenzívnejšia po celej dĺžke.

Extrakt zo sójových výhonkov, výťažok z pšeničných výhonkov, baikaleín a arginín sú zodpovedné za výstuž rias. To zase má za následok podporu rastu rias a potlačenie vypadávania. Okrem toho sú každodenne riasy chránené proti poškodeniu, keď sa zvlhčujú a vyhladzujú.

Lashcode maskara bude jasné, ako krásne a zvodné môžu byť vaše riasy. Je to riasenka, ktorá udivuje až do poslednej kvapky. Navyše tento kozmetický výrobok prekvapuje svojou spoľahlivosťou pri každej situácii a pri všetkých klimatických podmienkach.