Maltese Honey Body Cream od spoločnosti Ghasel – denná dávka vitamínov pre vašu pokožku

Tento pôsobivý produkt regeneruje a zvlhčuje. Vráti vašej unavenej pokožke krásny lesk – Ghasel Maltese Honey Body Cream ohromil svet starostlivosti o pleť svojím prírodným zložením plným minerálov.

Tento vynález od Ghasel je bohatý na vitamín E a vitamín B12, ako aj na iné rastlinné účinné látky. Zbaví vás pocitu sucha a zanechá pokožku hydratovanú po celý deň. Stačí len malé množstvo krému, ktoré nanesiete na očistenú a suchú pokožku. Všimnete si úžasné výsledky a hlboko zvlhčenú pokožku už po prvom použití!

Vyživte svoju pokožku maltským medom najlepšej kvality. Zloženie Maltese Honey Body Cream od spoločnosti Ghasel bolo starostlivo vybrané a pozostáva iba z vysoko kvalitných rastlinných zložiek. Produkt bohatý na tieto cenné zložky má regeneračné a spevňujúce vlastnosti, ktoré účinkujú aj na veľmi poškodenej pokožke.

telové mlieko s medom

Maltese Honey Body Cream od spoločnosti Ghasel sa pozoruhodne rýchlo vstrebáva do pokožky. Nezanecháva mastnú, nepríjemnú vrstvu. Bol navrhnutý pre každý typ pleti a odporúča sa najmä pre zrelú a suchú pleť. Medový krém urýchľuje regeneráciu, spevňuje a vyhladzuje pokožku, redukuje vrásky a odstraňuje celulitídu.

Jeho prírodné zložky sú aj: tymianový med, bambucké maslo, avokádový olej, extrakt z nechtíka, extrakt z koreňa ibišu lekárskeho, extrakt z pagaštanu konského, rastlinný glycerín.

 • Tymianový med – vďaka jeho obsahu glukózy a fruktózy skvele zvlhčuje suchú pokožku
 • Bambucké maslo – pokožku naolejuje a pomáha jej zadržať vodu, čím vytvára bariéru na jej povrchu
 • Avokádový olej – dodáva pokožke lesk a hladkosť. Keďže je biokompatibilný s ľudskou pokožkou spevňuje „medzibunkové spojivo“
 • Extrakt z nechtíka lekárskeho – napomáha pri celkovom podráždení, spálení slnkom a podráždení spôsobeným holiacim strojčekom
 • Extrakt z koreňa ibišu lekárskeho – má antibakteriálne, protizápalové a upokojujúce vlastnosti
 • Extrakt z pagaštanu konského – zlepšuje krvný obeh, okysličuje, spevňuje bunkové steny, zabraňuje tvorbe „pavúčích žíl“
 • Rastlinný glycerín – zanecháva pokožku hladkú, vytvára bariéru proti chladu, vetru a slnku

Prečo je Maltese Honey Body Cream od Ghasel taký unikátny?

Je to vďaka maltskému tymianovému medu, ktorý je vytvorený z jeho fialových kvetov. Jeho rubínová farba niektorým ľuďom pripomína farbu ohňa.

 • Obsahuje najvyššie množstvo vitamínu C zo všetkých medov
 • Má antibakteriálne, protizápalové a upokojujúce vlastnosti
 • Je bohatý na vitamíny, flavonoidy a aminokyseliny
 • Zlepšuje mikro-obeh krvi a okysličuje kožné bunky

… a tá krásna vôňa tymianového medu skombinovaná s vôňou nechtíka! Jeho používanie je potešením!

Pozitívne hodnotenia na internete sú jediným dôkazom, ktorý potrebujete – Maltese Honey Body Cream miluje mnoho žien.

Používam ho už 2 týždne a som naozaj spokojná s výsledkami!!! Moja pokožka je hladšia ako kedykoľvek predtým a navyše k nemu mám aj hydratačný krém a toner na tvár s nechtíkom, ktorý veľmi svedčí mojej citlivej pokožke <3″ – Sofia, 33 rokov

„Medová rada od Ghasel je pre mňa na prvom mieste!!! Najmä telový krém. Veľmi ho odporúčam! – Nina, 51 rokov

„Wow! Skvelý produkt s medom :)“ – Ema, 22 rokov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *