Prečo všetci blogeri milujú Nanobrow? Odhaľujeme tajomstvo jedinečného séra na obočie

Dobrý kozmetický produkt je ten, ktorý získava pozitívne recenzie a ktorý perfektne funguje pre čo najväčší počet spokojných zákazníkov. Iba za takéhoto predpokladu, môžeme produkt odporučiť ostatným ľuďom. Preto pred výberom produktu dychtivo čítame recenzie a chceme zistiť, ktorý produkt má tie najlepšie hodnotenia. Z toho dôvodu sledujeme rôzne ženské blogy a vlogy, na ktorých sa diskutuje o účinkoch, ktoré konkrétny produkt prináša.

Bez ohľadu na to, či ide o produkt na vlasy, pokožku alebo make-up, najdôležitejším aspektom je vždy to, či funguje čo možno najlepšie, a či je skutočne účinný. Pokiaľ ide o starostlivosť o obočie a mihalnice, je to obzvlášť dôležité – koniec koncov, účinok musí byť viditeľný voľným okom. Preto ak máte tenké a riedke obočie, nebudete spokojní s niečím, čo funguje ako placebo (napr. ricínový olej alebo gélové kondicionéry, ktoré boli populárne pred niekoľkými rokmi). Ak hľadáte vysoko kvalitné sérum na obočie a chystáte sa zistiť, ktorý produkt tohto druhu získal tie najpriaznivejšie recenzie – prečítajte si tento článok a zoznámte sa s Nanobrow – sérom na obočie, ktoré získalo pozitívnu spätnú väzbu a získalo prvé miesto v desiatkach rebríčkov najlepšej kozmetiky. Nielenže vieme, ako funguje, ale tiež vieme, prečo pôsobí tak neuveriteľne účinne. Takže ak ste ochotný invetovať do kvalitného séra na obočie, zistite, čo by ste mali vedieť o tomto skvoste s názvom Nanobrow.

Sérum na obočie Nanobrow – Popis, pôsobenie a prísady

Nanobrow je sérum na obočie, ktoré obsahuje okrem rady kondicionačných látok aj aktívne látky, ktoré ovplyvňujú chĺpky obočia ako aj ich cibuľky a pokožku, z ktorej vyrastajú. Toto je v podstate to, čo vo veľkom prispieva k úspechu Nanobrowu. Do zloženia produktu nebola žiadna zložka pridaná náhodne – všetky prísady spoločne tvoria kvalitnú kozmetiku.

Medzi najdôležitejšie kondicionačné prísady Nanobrow patria:

 • VÝŤAŽOK ZO SÓJOVÝCH KLÍČKOV – stimuluje rast obočia, zabraňuje jeho starnutiu, poškodeniu a rednutiu. Okrem toho, táto látka posilňuje obočie od samotných korienkov, hydratuje ho a zanecháva lesklé.
 • VÝŤAŽOK Z PŠENIČNÝCH KLÍČKOV – silno regeneruje, vyživuje, vyhladzuje, zvyšuje pružnosť a hebkosť.
 • VÝŤAŽOK ZO ŠIŠIAKA BAJKALSKÉHO, ZNÁMEHO AKO BAIKALEÍN – koncentrácia flavónov, ktoré spomaľujú procesy starnutia a obočiu dodávajú doslova novú kvalitu.
 • ŽENŠENOVÝ VÝŤAŽOK – mnohým ľuďom známy ako komponent renomovaných tvárových a očných krémov, ktorý vykazuje silné regeneračné a anitioxidačné vlastnosti. Ženšen je rastlina bohatá na mikro prvky, ktoré sa prirodzene nevyskytujú v žiadnej inej rastline. Práve to tobí tento extrakt takým jedinečným.

Vďaka tomu, je sérum Nanobrow schopné zlepšiť vzhľad a celkový stav obočia do približne 4 týždňov. Dosiahnutie účinkov tiež závisí od stavu, v akom sa nachádzajú vlasové cibuľky a od úrovne ich poškodenia. Napriek tomu, aj bez ohľadu na to, v ako zlom stave sa obočie nachádza, mnoho žien uvádza, že sa ich obočie stalo silnejším a krajším už v priebehu jedného mesiaca. Nanobrow sa navyše rovná účinnosti, primeranej cene a kvalitne vybranému zloženiu, ktoré umožňuje séru prenikať cez pokožku, pričom obočie nezlepuje a ani sa na ňom neusádza. Nakoľko je sérum rýchlo abrosbované pokožkou, nezanecháva po sebe žiadne stopy. Vďaka tejto vlastnosti je Nanobrow jedným z mála produktov, ktoré je možné aplikovať či už pred spaním, alebo ráno, tesne pred nanesením make-upu.

Sérum na obočie Nanobrow – Pre koho je určený?

Nanobrow sa odporúča všetkým ženám, ktoré nie sú ľahostajné k problematike obočia; najmä čo sa týka jeho vzhľadu a stavu. Sérum je zodpovedné za starostlivosť o obočie, ktoré si vyžaduje dennú dávku kondicionačných látok, ale to nie je všetko. Nanobrow tiež dokáže kompletne premeniť vzhľad nášho obočia: obočie zahusťuje po celej jeho dĺžke, zvýrazňuje ho, urýchľuje rast a stimuluje nečinné cibuľky k aktivite. Vďaka Nanobrowu si môžeme redefinovať tvar nášho obočia, čo znamená, že môžeme nášmu obočiu dodať dokonalý tvar, po akom sme vždy túžili. V neposlednom rade, je toto sérum užitočné najmä po neúspešnom odstránení chĺpkov obočia, ktoré jednak stmavuje a pôsobí proti dehydratácii.

Sérum na obočie Nanobrow – Aplikácia

Doboru správou je, že používanie Nanobrow je mimoriadne pohodlné. Keďže ide o ľahkú, tekutú emulziu, ktorá sa ľahko vstrebáva do pokožky a vlasových cibuliek, dá sa použiť buď ráno alebo večer. Na to, aby ste si užívali krásne obočie, po ktorom ste vždy túžili, stačí len jedna aplikácia denne.

 1. VEČERNÁ APLIKÁCIA: vezmite si Nanobrow a pomocou hubkového aplikátora si sérum natrite pozdĺž vopred očisteného, odmasteného a suchého obočia, pomocou jedného ťahu aplikátora.
 2. RANNÁ APLIKÁCIA: Nanobrow si naneste na čisté a suché obočie pred tým, ako začnete s make-upom. Počkajte niekoľko sekúnd, kým sa produkt celkom nevstrebe. Nanobrow sa na obočie môže tiež aplikovať pred nanesením dekoratívnej kozmetiky, pre lepšiu fixáciu make-upu. Toto sérum obočie nezlepuje ale ho chráni a stará sa oň, čo pozitívne ovplyvňuje výdrž make-upu na obočí.

Sérum na obočie Nanobrow – Viditeľnosť účinokov

Účinky pravidelného používania Nanobrow sa objavujú už po niekoľkých týždňoch od prvej aplikácie. Najdôležitejšia je pravidelnosť. V závislosti od stavu obočia a úrovne jeho poškodenia, môžete očakávať pozitívne zmeny za 3-4 týždne. Mnoho žien, ktoré uviedli, že dosiahli neuveriteľných výsledkov tvrdí, že Nanobrow im kompletne zrekonštruoval obočie už za jeden mesiac.

Ako vyzerá obočie po skončení ošetrenia s Nanobrow?

 • Po približne 4 týždňoch je obočie výrazne silnejšie, tmavšie a riadne hydratované; mnoho žien tvrdí, že ich obočie vyzeralo, ako po procedúre s henou, alebo ako keby bolo upravené gélom na úpravu obočia.
 • Po 5-7 týždňoch sa obočie stáva dlhším, silnejším, hustejším a výraznejším, zatiaľ čo sa neustále objavujú novorastúce chĺpky.
 • Približne po dvoch mesiacoch sa rastový fáza obočia urýchli, v čoho dôsledku sa obočie po celej svojej dĺžke zahustí. Obočie je viditeľne zregenerované, bez riedkych či prázdnych miest a škvŕn.

Sérum na obočie Nanobrow – Účinky, hodnotenie a komentáre

Jedná sa o sérum na obočie, ktoré zhromažďuje pozitívne recenzie od stovky spokojných zákazníkov. Je veľmi bezpečné, efektívne, pracuje veľmi rýchlo a množstvo produktu vystačí na niekoľko mesiacov používania. Výsledok, ktorým je krásne a vyživené obočie sa udrží naozaj dlho. Na čo treba poukázať je, že obočie po skončení ošetrenia nijako nezoslabne.

Sérum na obočie Nanobrow – Cena

Náklady na toto sérum nemusia naznačovať, že ide o lacný kozmetický prípravok. Ak však vezmeme do úvahy jeho dokonalé zloženie, účinnosť a rýchle pôsobenie, ukazuje sa, že je Nanobrow čo sa ceny týka jedným z najefektívnejších kozmetických výrobkov dostupných na trhu. Okrem toho, môžete na oficiálnej webovej stránke, nanobrow.sk, naraziť na rôzne špeciálne ponuky. Napríklad pri objednaní dvoch fľaštičiek séra sa cena jedného z nich zníži. Preto sa určite oplatí kúpiť si rovno dva balíčky, aby ste sa potom o jeden z nich mohli s niekým podeliť.

22 komentárov “Prečo všetci blogeri milujú Nanobrow? Odhaľujeme tajomstvo jedinečného séra na obočie”

 1. Ivona

  účinok tohto séra na moje oslabené obočie bol naprosto fantastický

  Odpovedať
 2. Cuky

  Môžem potvrdiť efektívnosť Nanobrowu a aj zľavy, ktoré majú na oficiálnej webovej stránke! <3

  Odpovedať
 3. H.K.

  Môžem si zakúpiť Nanobrow v drogérii?

  Odpovedať
  • Mária

   Pokiaľ viem, dá sa zakúpiť jedine na stránkach výrobcu alebo iných internetových obchodoch.

   Odpovedať
 4. Sandra M.

  Zaujímavé prísady. Zvyčajne obsahujú kondicionéry na obočie aspoň jednu umelú prísadu, ale toto zloženie vyzerá pôsobivo. Myslím, že ho vyskúšam.

  Odpovedať
 5. Tereza

  POUŽÍVAM HO A URČITE ODPORÚČAM

  Odpovedať
 6. Olívia Mária

  Dvakrát denne? Používam ho iba večer, nakoľko som čítala, že obočie sa cez noc ľahšie regeneruje. Pre mňa to celkom stačí – obočie mám husté, tmavé a krásne

  Odpovedať
 7. Klaudia Karter

  Toto sérum jednoducho milujem, jedine Nanobrow mi pomáha v boji s mojim riedkym a slabým obočím. Funguje už po nikoľkých týždňoch a je mega efektívne!

  Odpovedať
 8. Paťa

  Aké skvelé zloženie… mojimi možnosťami sú permanentný make-up alebo Nanobrow.

  Odpovedať
 9. Kaja

  Používala som iné séra na obočie a riasy a jediné, čo som získala bolo podráždenie.

  Odpovedať
  • Očarovaná

   Kaja, čo sa týka Nanobrowu, nemusíš mať žiadne obavy, pretože obsahuje čisto prírodné ingrediencie a jeho kompozícia bola testovaná, takže je vhodný aj pre citlivú pokožku, ktorú vôbec nedráždi.

   Odpovedať
  • Agáta

   mám extra citlivé oči a po aplikácii Nanobrowu som nezaznamenala žiadne podráždenie

   Odpovedať
 10. Gizela

  moje obočie je po ňom skutočne hustejšie!

  Odpovedať
 11. Tamara

  toto sérum je lepšie ako ricínový olej! úchvatné výsledky :*

  Odpovedať
 12. Karolina

  Záleží mi na stave môjho obočia, len neviem, či si ho môžem dovoliť…

  Odpovedať
 13. Žanetka

  Používala som Revitalash, ale nepomohol mi. Nanobrow je aj cenovo dostupnejší, takže ho s prihliadnutím na všetky tie pozitívne názory rada vyskúšam.

  Odpovedať
 14. Liliana

  Cena zodpovedá kvalite. Sérum určite odporúčam, sama ho používam :))

  Odpovedať
 15. Viola

  MILUJEM HO!!! <3

  Odpovedať
 16. Viera

  Získal si moju priazeň. Na trhu už snáď ani nie je lepšie sérum. Používam už druhú fľaštičku a moje obočie je krásne, tmavé a posilnené. Fakt super! Kozmetičku som navštívila len raz, aby môjmu obočiu dodala ten správny tvar, ale odvtedy si ho už vytrhávam a upravujem sama.

  Odpovedať
 17. cudzinec

  našla som si ho pod vianočným stromčekom: je to ten najlepší darček a účinky sú skrátka úchvatné!! <3

  Odpovedať
 18. Tatiana

  Koľko stojí Nanobrow? Neviem ho nájsť v žiadnom obchode

  Odpovedať
  • Kora

   Môžete si ho zakúpiť online, s rýchlym doručením a v skvelom balení. Nie je ani tak drahý, pri iných výrobkoch zaplatíte aj dvojnásobne viac.

   Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *