Prečo milujem Nanolash sérum?

Prečo milujem Nanolash sérum?nanolash123-1

Vždy som neznášala svoje riasy. Boli krátke a riedke. Proste úplne nevýrazné. Teraz už ale 4 týždne používam kondicionér na riasy Nanolash a som príjemne prekvapená. Keď som si vyberala sérum na riasy, hľadala som niečo bezpečné a účinné. Moje riasy vyrástli dlhšie a vyrastajú mi aj nové navyše. S výsledkom som absolútne spokojná a už sa nemôžem dočkať, keď budem mať oči aké bábika. A ani to dlho netrvá! Po tak krátkom čase vidím obrovský rozdiel. Moje riasy sú pevnejšie a hrubšie. Predtým ako som objavila Nanolash som experimentovala s ricínovým olejom, ale nefungovalo to.

nanolash323232Bolo to náročné na čas a nešikovné. Trvalo pár hodín, kým sa olej vstrebal. Oproti tomu Nanolash sa vstrebe do hlbších vrstiev pokožky za 3 minúty a hneď si môžem dať make-up. Na balení píšu, že sa má používať na noc na čistú pokožku, ale ja si ho radšej dávam ráno, potom si umyjem zuby a za ten čas sa vstrebe. Celá aplikácia trvá asi tak 20 sekúnd. Nosím kontaktné šošovky, takže si sérum dávam predtým ako si ich vložím do očí. Výrobok je tekutý a aplikuje sa ku korienkom rias. Nenašla som informácie, či sa dá použiť aj na obočia, ale skúsila som to na vonkajšom okraji obočia, kde som ho mala dosť riedke.

Pre koho je Nanolash určený?

NANOLASH je kondicionér na riasy vhodný pre mužov aj pre ženy. Môžu ho používať aj ľudia s citlivými očami a citlivou pokožkou, aj tí, čo nosia kontaktné šošovky. Sérum sa neodporúča pre ľudí podstupujúcich chemoterapiu, pre tehotné a dojčiace ženy a pre ľudí mladších ako 18 rokov.

Aký prípravok na riasy používate? Skúšali ste výrobky dostupné v drogérii? Chcela by som vedieť, či aj tie lacné prípravky fungujú?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *