Metalický očný make-up. Pure Color Gelée Powder EyeShadow od Estee Lauder.

Pure Color Gelée Powder EyeShadow od Estee Lauder.

Jednofarebné očné tiene od Estee Lauder sú charakteristické metalickými farbami a ryhami na povrchu. Sú v kompaktných malých krabičkách, ktoré sa zatvárajú kliknutím. Vo vnútri je praktické zrkadielko a malý aplikátor so špongiou. Estee Lauder Pure Color Gelée Powder EyeShadows sú dostupné v nasledujúcich farbách: Cyber Teal, Cyber Gold, Cyber Silver a Cyber Copper. Balenie má hmotnosť 3,8 gramu.

Estee Lauder

Tento produkt od značky Estee Lauder sa dá aplikovať dvoma spôsobmi. Na sucho aj na mokro. Ak chcete väčšiu hĺbku pohľadu a expresívny výraz namočte pred aplikáciou aplikátor do vody. Dosiahnete tak intenzívnejšiu a ešte viac metalickú farbu a lesk.

Pure Color Gelée Powder EyeShadow od Estee Lauder je práškovej konzistencie, nerobí šmuhy ani sa nelepí pod okom, ani nesteká. Výrobok bol testovaný oftalmológmi a neobsahuje žiadne vône. Je preto vhodný aj na citlivú pokožku okolo očí alebo pre ľudí s kontaktnými šošovkami.

Estee Lauder1

Očný makeup s výrobkom Pure Color Gelée Powder EyeShadow od Estee Lauder.

Stačí vám len jeden odtieň a s Estee Lauder vyčarujete kompletný a neodolateľný očný makeup. Na očistenú pleť naneste podklad, aby tiene lepšie držali. Potom zoberte váš odtieň Pure Color Gelée Powder, ktorý vám najviac vyhovuje a suchým aplikátorom ho naneste na celé vrchné viečko. Vo vonkajšom kútiku oka naneste tiene ešte raz, tentoraz ale aplikátor namočte. Dosiahnete krásny dymový efekt bez väčšej námahy. Do vnútorných kútikov oka a pod obočie ešte na vylepšenie dajte niečo svetlejšie, napríklad rozjasňovač alebo zvýrazňovač, čo opticky zväčší oči a výsledok bude dokonalý. Na záver dajte maskaru a je to.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *